bögürtlen 9500 firtina olaganüstü özellikleri ile sik telefon

BlackBerry cep telefonu sektöründe öncü bir markadir. Bu cep telefonlari popüler mobil teknolojilerle ileri seviyededir. Aninda e-posta, Bluetooth, kamera, müzik ve daha fazlasi gibi özellikleri bulur.

BlackBerry Storm 9500 gelismis iletisim özellikleri. Birkaç dakika içinde iyi kalitede fotograflar çekmek için saglayan bir 3,2 mega piksel kameraya sahip. Bu 2048 x 1536 piksel görüntü çözünürlügü sunuyor. Ayrica onun otomatik odaklama ve flas özelligi kullanabilirsiniz.

Onlar için, ise kendi hareket sevdikleri sarkilari dinlemek isteyenler BlackBerry Storm Siyah bir medya oynatici ve FM radyo saglar. Harika video izlemek için medya oynatici kullanin ya da FM radyo en sevdiginiz sarkilari dinleyebilirsiniz. Bu güzel gadget yardimi ile popüler radyo jokeyler yakalayin.

Bazen gerçekten sikildim almak ve oyun oynamak için sabirsizlaniyoruz. Bu gün, mobil oyunlar çok iyi bilinen ve BlackBerry Storm 9500 Siyah oyun oynamaya baslamak ne zaman, ona bagimli olacakti. Bu yakisikli özellikle cep telefonu oyunlari oynamak için tasarlanmis olmasidir böyledir. Yani, yeni BlackBerry cep telefonlarinda maceraci oyunlari oynamak için acele kadar.

Bu heyecan verici cep telefonun boyutlari 112.5 x 62.2 x 14 mm ve agirligi 155g olan vardir. Çekici görünüyor olarak kesinlikle dogru soyutlanmis olacakti. Bu hafif ve kolayca uzun saatler boyunca tasiyabilirsiniz. Bu gadget bir 128MB RAM yakisikli hem de 1GB depolama hafizasi vardir. EDGE, Bluetooth, USB ve GPRS gibi diger özellikleri daha hizli bir baglanti kurmak için de mevcuttur.

Onun Bluetooth v2.0 diger Bluetooth uyumlu cihazlara kullanicilar veri aktarimi saglar. Ayrica yakisikli ve tersi kisisel bilgisayardan veri aktarmak için, USB özelligi yararlanabilirler. Ayrica bu gadget tarayici HTML dili dayanmaktadir. Onun batarya bekleme süresi 360 saat ve konusma süresi yaklasik 5 saat ve 30 dakika sürer. Pilin Bu mükemmel özellikleri size yakin ve sevgili olanlar ile görüsme yapmanizi saglar.

BlackBerry Storm 9500 Siyah uygun fiyata geliyor. Birçok perakendeci bu iletisim aygiti üzerinde büyük indirimler sunuyoruz. Bu cep telefonu kapmak için ilk olun ve ayni zamanda indirimler yararlanmak için unutmayin. Bu tasarruf olur ve karsiliginda gelismis bögürtlen cep telefonu kullanmak olacakti.

Ne digerlerinden farkli olarak bu yakisikli yapar BlackBerry OS olarak adlandirilan kendi isletim sistemi var olmasidir. Eger bir isadami iseniz, o zaman simdi bu yakisikli olsun. Onun DataViz belge görüntüleyici isinizi ilgili belgeleri görüntülemek ve düzenlemek saglar. Eger ofis veya ev disinda ise bu BlackBerry cep telefonunun sahibi iseniz o zaman tüm is bir takip çalisir, çünkü, rahatsiz asla.