gizli cep telefonu ücretleri para bosa harcamayin

Bir cep telefonu varsa, bir noktada, ek ya da beklenmedik ücretler edilmis olmasi muhtemeldir. Bu ücretler çesitli biçimlerde gelebilir ve çogu zaman onlar düzenli olarak ortaya çikar. Bazen gerçekten büyük bir yük daha fazla olmasi gerektigi daha yapma cep telefonu plani maliyeti ekleyebilirsiniz.

onlar sizi cezbetmek nasil

Zeki ve eglenceli reklam cep telefonu sirketleri her ile bazen kendi ana odak bir sey satmak için unutmak kolaydir var. Görüsmede, ürün bakmak eglenceli hale getirmek ve onlarin hizmet diger rakip firmalarin daha iyi görünmesi için.

Onlar popüler telefonlarinda büyük firsatlar sunarak bir sürü insan olsun. Onlarin plani için bir sözlesme imzalamak zaman genellikle normal fiyatinin bir kismini pahali telefon alabilirsiniz. Hatta pot tatlandirmak ve imza almak için sözlesme plani bölümlerini bazi büyük firsatlar sunabilir.

öncelik hatirliyorum

Sik sik yeni müsteriler elde etmek ve mevcut müsterilere asmak için iyi firsatlar sunuyor kadar cep telefonu sektöründe rekabetçi, ama onlarin temel amaci kar elde etmektir. Onlar bu iyi firsatlar için ödeme çesit olmadan çok iyi bir ses firsatlar sunamiyoruz. Onlar için ödeme bazen gizli ücret seklinde gelir.

Izleyebilirsiniz için bu ücretler için bakmak ve Düsündügünüz plani ve olasi gizli ücret hakkinda daha iyi bilgilere dayali karar ayarlamak ne bilerek. Bazen degistirerek ya da davranis uyum da bu ücretleri kaçinarak tasarruf yardimci olabilir.

ortak gizli cep telefonu ücretleri

En yaygin cep telefonu ücretleri bazi geçkin ücretleri, manifatura ücretleri, dolasim ücretleri ve veri kullanim ücretleri dahildir. Planlari ücretleri bazi çok degisiyor degistirmek gibi plan detaylari ve ince baski okumak için önemlidir.

Bazi cep telefonu sirketleri okunmasi kolay bir biçimde var ücretleri görüntülemek, ama digerleri daha zor düzenli plani ücretine dahil ve ne degildir tam olarak bilmek olun. Her zaman ince baski okumak ve açikça öyle devlet sürece hizmet kaplidir kabul asla.

Eger imzalamadan önce plani anlamak

Herhangi bir cep telefonu plani için kayit önce tasiyici veya ilgi planlari karsilastirmak yardimci olur kendiniz için bir grafik yapmak. Eger formatinda okumak için kendi kolay tüm bilgileri var ve bu yüzden bu grafik listede ortak ücretleri cep telefonu tasiyicilari sarj edin. Dolasim ücretleri, geçkin ücretleri (ne kadar dakika veya metin basina), geç ödeme ücreti ve veri ücretleri veya sinirlari gibi Listesi seyler.

Cep telefonu plani üzerinde para kazanmak için en iyi yolu, bilinçli bir tüketici olmak. Bu sekilde gerçekten yasam tarzi ve kullanim aliskanliklarina uygun en iyi plani seçebilirsiniz.