HTC Wildfire çarpici tüm yuvarlak

Cep telefonu devi HTC yeni bir cep telefonu sürümleri zaman, her zaman yutturmaca bir sürü olusturur. En son cep telefonu, Wildfire kesinlikle bir istisna ve iyi bir nedenle. Tüm çan ve modern bir akilli telefon beklediginiz islik ile, özellikleri kullanici arayüzü dokunmatik ekran navigasyon, bes mega piksel dijital kamera ve Wi-Fi internet erisimi bulunmaktadir. Ünlü Android isletim sistemi (Eclair) v2.1 kullanilmaktadir.

Özellikleri böyle bir Smartphone için, HTC Wildfire sadece 106.8x 60.4x 12 mm ölçüm nispeten kompakt ve de sadece 118 g hafiftir. Kompakt boyutlari ve hafif bu hareket tutmak ve kullanmak da rahat bir cep dostu telefon yapmak.

Internet’e baglanmak için, Wildfire 3G kapsama alani ve Wi-Fi baglantisi hem dayanir. Internet’e 3G, erisim kapsamindaki alanlarda mevcut olan 7.2 mega bayt varan hizlarda ile HSDPA baglanti sayesinde saglanir. Daha hizli bir Internet baglantisi kablosuz internet yönlendiriciler tarafindan verilen sinyalleri algilar ve daha hizli bir internet baglantisi saglamak için bu kullanir Wi-Fi teknolojisi sayesinde elde edilebilir. EDGE ve GPRS hücresel aglar için baglanti saglamak amaciyla sinif 10 sürümlerinde kullanilmaktadir hem de. Diger donanim cihazlara baglanmak için, Bluetooth ve mikro USB baglantilarini saglanmaktadir.

Eger üretici bekleyebileceginiz gibi, ek özellikleri ve islevleri uzun bir liste kullanicilarin araligi için her gün çok yönlülük ve temyiz yüksek düzeyde saglar. Diger popüler web siteleri bir dizi YouTube, Google ve Picasa erisimi olan için yiyecek ve içecek ederken sosyal ag hayranlari için, özel uygulamalar, Facebook, Flickr ve twitter dogrudan erisim saglar. Çok yönlü dahili medya oynatici ayni zamanda kullanicilarin oyalamak için verilmektedir müzik ve video dosyalarini önceden yüklenmis oyunlari bir dizi iken ve bir stereo FM radyo çalar hem de birçok farkli formatlarini destekler.

RAM 384 MB ROM ve 512 MB HTC Wildfire dahili bellek olusturuyor. Bir mikro SD kart yuvasi 32 GB’a kadar hafiza karti agirlayacak saglanir. Bu dosyalarin çok sayida için yeterli depolama alani saglar ve bütün bir dijital müzik koleksiyonu depolama kapasitesine sahiptir. Dahili telefon rehberi bir fotograf telefon rehberi belirli bir kisiye atanmasini saglayan popüler Fotografli tesis bulunmaktadir.

Etkileyici bes mega piksel dijital kamera 2592x 1944 piksel piksel çözünürlükte fotograf sayesinde yüksek kalitede alarak bir araç saglar. Harika fotograflar alma görevi kolaylastirmak için, otofokus ve gülümseme tanima bir LED flas ile birlikte verilmektedir. Popüler geo-tagging tesisi de otomatik olarak fotograf GPS sayesinde çekildigi de konumunu kaydeder saglanir. Kameranin hareketsiz görüntü buna benzer bir yüksek kalitede çekebilirsiniz video gibi görüntü yakalama alternatif bir yöntem.

HTC ünü onlari yalniz bu gün yakisikli bir sayida satmak için yeterli gibi görünüyor, ama neden böyle modern bir Smartphone özet özetliyor Wildfire gibi örneklerle görmek kolaydir.