hücresel toptan, dagitim, ve tedarikçi isletmeler

Celly Kaynak hücresel toptan, distribütör, ve tedarikçi B2B dizin bu bilgileri congregating yararlari gördüm cep telefonu magaza sahipleri, kablosuz tedarikçi, ve digerlerinden yorumlarina dayanarak insa edilmistir. Dizin Telefon tedarikçi, aksesuar tedarikçi, cep telefonu geri dönüsüm, onarim, satis sistemleri, magaza marka ve baskalarinin kablosuz puan siniflandirilir. Bu arastirma ve world wide web üzerinde tipik arama üzerinden bu sirketlerle baglanti sikici bir görev ortadan kaldirilmasina yardimci olur.

“Biz magaza sahiplerinden kablosuz teknolojisi uyum ve her yil büyümesine yardimci tedarikçilere, kablosuz perakende pazarinda sirketler baglamak ve ortaya çikarmak istiyorum,” Mike Limatola, Celly Kaynak kurucularindan diyor. “Bizim özel ve benzersiz bir dizin is arama saat harcama ve çevrimiçi farkli web siteleri bakmadan birbirlerine hakkinda bilgi saglayan, bu ihtiyaci doldurur. Biz isletmeler daha fazla müsteri yol açacak bir ekonomik ve hedeflenen online pazarlama çözümü saglar. Çevrimiçi arama istatistikleri açikça gösteriyor ki birçok potansiyel müsteri çevrimiçi ilk arama ve sonuçta çevrimdisi satin. Bu, onlarin alt satirinda düsürmek yeni is iliskileri kurmak, ya da belki bir cep telefonu magaza açma seçeneklerini kesfetmek için umuduyla hücresel toptancilar ariyoruz perakende magaza sahipleri ile durumdur. Biz onlarin bir sonraki telefonu sevkiyat, aksesuar veya diger kablosuz ilgili hizmetler satin almadan önce onlari bu sirketler bulmak ve arastirma yardimci. Biz haber bültenleri, sosyal ve is ag siteleri, makale pazarlama, basin bültenleri, reklam ve arama ile sitemize pazarlama önemli bir zaman harcamak birkaç isim motoru optimizasyonu teknikleri. Bu, tüm üyeler sadece hizmet sunabilecegi ek pozlama elde etmenize yardimci olur. her bayi gibi CTIA, CES, ve diger gösteriler gibi hücresel toptanci olaylari katilir degil. Bu sizin için daha büyük bir hedef kitlenin dikkatini çekmek için önemlidir kablosuz veya hücresel ilgili is. ”

Celly Kaynak bu dizin sunuyor Sadece, ayni zamanda kablosuz ilgili perakendeciler için diger hizmetleri bir dizi var. Örnegin, cep telefonu perakendeciler ve tüketiciler çevrimiçi baglantiyi saglayan Amerika Birlesik Devletleri boyunca cep telefonu magaza yerleri internet en kapsamli liste var. Ayrica kablosuz is merkezi var ve uygun fiyatli, profesyonel kablosuz bayi web siteleri sunuyoruz.

“Bazi özel ihtiyaçlari gördüm ve online pazarlama uzmanligi ile cep telefonu perakende deneyimi birlestirerek onlari doldurmak istedim. Biz hizmet doldurmak bu nis ve sürekli üyelerimizin yillar boyunca gelismeye yardimci eminiz. Su anda ne altinda fiyatlandirilir bizim gerçek degeri oldugunu hissediyorum ama biz anlamak ve müsterilerimize CellySource fark kanitlamak için haziriz “Limatola dedi.