Kablosuz telefon planlari hakkinda kendinizi egitmek

Çogu kisi cep telefonu çok kafa karistirici planlari bulabilirsiniz. Hatta teknik merakli olanlar yok. T-Mobile için bir çagri merkezinde çalisan bir arkadasim bana o kullandigi müsteri hizmetleri yazilim gösterdi ve bana telefon etkinlestirme islemi açikladi, ben kayboldu. Ben ukala ses istemem ama cep telefonlari çalismasi programlar yazar kisidir gömülü bir programci degilim.

Bir cep telefonu planinda en uygun bulmak isteyen bir teknik olmayan tüketici ise, hiç kimse karisik duygu için sorumlu olacaktir. Genel olarak bir cep telefonu seçmek zor degil. Ama almak için planladiginiz bilerek sik sik agrisi bas yol açan sinir bozucu bir görev olabilir.

Makalede, kablosuz telefon planlari seçiminde sifir deneyime sahip ve bu yüzden Amerika Birlesik Devletleri’nde yasiyorsaniz iyi bir seçim nasil nazik adim adim tavsiyeler sunar varsayar. Ne demektir “ideal” on-the-go iletisim ihtiyaci ve cüzdan kötüye degil karsilayan biridir. Bunu da zor olmadigini göreceksiniz. En baslamak Yani izin, olur mu?

Adim 1
Amerika Birlesik Devletleri boyunca pek çok alanda oldugu gibi çok bes saglayicilari cep telefonu hizmetleri sunmak biliyoruz. Her saglayiciniz düsünebilirsiniz birkaç cep telefonu planlari sunuyor.

Adim 2
Eger gerekli gördükleri ne “kapsama alani” anlamina gelir ve ne kadar biliyorum. Kapsama gerçekten, bir kaç sey anlamina gelir. Aramak nerede anlamina gelir … Eger sehir içinde arama numaralari? Onlar Devlet ancak uzun mesafesindedir? Onlar, Devlet devlet? Onlar uzun mesafe Uluslararasi mi? Ayrica ne kadar mobil, anlamina gelir … Eger sehirden sehre çok dolasmak mi? Gördügünüz gibi, seçtiginiz plani sizin yasam tarziniza cüzdan üzerindeki geçis ücreti almaz böylece dedigimiz alan ve ülke kodlari için iyi oranlari olmalidir.

Adim 3
Her ay kullanmayi planliyorsaniz kaç hava dakika düsünün. Eger bilmiyorsaniz, ögrenmek için kolay bir yol önceki ay fatura veya ön ödemeli kart makbuzlari bakarak. Bu önemli bir istatistik bu nedenle bazi dikkate verin edilir.

Adim 4
Simdi cep el cihazi bir göz atin. Bu giris seviyesi bir telefon ise o zaman büyük ihtimalle sadece sesli iletisim için kullanabilirsiniz. Büyük bir ekran, alfanümerik klavye ve kamera ile yüksek uç cep telefonlari biridir Ancak, büyük olasilikla kisa mesaj bir sürü yapiyor ve elektronik posta gönderme / alma olacak. Veri iletimi için ekonomik fiyatla bulmak gerekir Yani Facebook, vb kullanarak, indirme iTunes söz.

Adim 5
Onlarin plani satin alirsaniz cep telefonu planlarinin saglayicilari genellikle bir indirim verecektir unutmayin. En maliyet etkin kablosuz planlari genel bir kural olarak, bir veya iki yillik sözlesmeleri var. Bunu kirmak gerekir durumunda Sartlar ve Kosullar ince baski okumak emin olun. Çogu zaman, ceza aylik sabit bir ücret kez sözlesme sol ay sayisina esittir. Sadece servis iptal etmek Dolar yüzlerce ödemek istemiyorum.

6. Adim
TMI Wireless arama baslar ve zaman kazandirir. Bu kolayca kablosuz ihtiyaçlariniz için tek elden istasyon olabilir. Orada en son telefonlari ve ayni zamanda göze hos mantikli bir sekilde ortaya koydu ülkenin en iyi kablosuz saglayicilarindan planlari bulabilirsiniz. Cep telefonlari ek olarak, TMI Kablosuz uydu sistemleri, alarm sistemleri ve daha fazlasini sunuyor. Bu online magaza göz ise acele etmeyin.

Umarim bu yaziyi okurken zevk oldugunu ve acele yazdim bu yana ciddi eksiklikler yoktu umuyoruz. Eger cep telefonlari ve kablosuz telefon planlari hakkinda daha fazla genel bilgi ögrenmek istiyorsaniz, kitap magazasi zincirleri sikintisi olacagi konuda çok sayida kitap vardir. Ama bu hemen hizmet istiyorsaniz, özellikle, su an için istediginiz ne daha muhtemelen daha fazladir.