LG Viewty multimedya severler için yapilmis bir cep telefonu

LG Viewty arka bakildiginda, bir zor aslinda bir cep telefonu oldugunu taniyabilir. LG aslinda fotograf çekmek için açlik cevap yeni telefon modelini tasarladi. Ancak, cep telefonu ile kamera özellikleri ile sasirtacak, ancak diger multimedya özellikleri kullanicilarina zevk için de mevcuttur.

LG Viewty ile yüksek çözünürlüklü görüntüler

LG Viewty sahip oldugunu en büyük özelligi, yüksek kaliteli görüntü saglamak için yapilabilir. Onun kamera kullanicilari canli ve net görüntüler yakalamanizi saglar yetenegine sahip 5 megapiksel otomatik / manuel odak noktasidir. Gerçek bir dijital SLR tutma gibi – kendi manuel odaklama kullanici bagimsiz olarak onun fotograf konuda odaklanmasini saglar yandan da otomatik odaklama konunun otomatik odaklama saglar! Odaklama manuel uzaklastirmaya veya inç için kaydirilabilir onun lens ile mümkündür

Kamera kendisi bile bir kötü aydinlatilmis alanda görüntü yakalama kapasitesine sahip. Cep telefonu da entegre flas kullanmadan daha kaliteli fotograf için isik ayari saglayan bir SmartLight özelligi vardir.

Kameranin flas yani, karanlik alanlarda fotograf çekmek için çok idealdir. Bu 2.5 metre araliginda daha iyi aydinlatma ile fotograf çekebilirsiniz. Ancak, bu flas bütün bir oda yakalama yetenegine sahip degildir. Yani zayif isik büyük bir grup fotograf çekmeye etkisizdir.

LG Viewty de bir dijital sabitleyici sahiptir. Ancak, birçok LG Viewty degerlendirmeleri bu optik görüntü sabitleyici kadar iyi olmadigini söylüyorlar. Kullanici, yakala tusuna basildiktan sonra Yani fotograflari birkaç dakikanizi alacak.

LG Viewty ile daha iyi video kayit ve oynatma

Mevcut kamera cep telefonlarinin en aksine, LG Viewty video yakalama saniyede 120 kareye kadar saglama yetenegine sahiptir. Genellikle hizli hareket katilir spor etkinlikleri ya da konser, videolari çekerken bu özelligi idealdir. Telefonun özelligi ile kullanici video oynatma yavaslatmak ve çiplak gözle kaçan bazi olaylari görebilirsiniz.

LG Viewty ile oynatma görüntüleme genis 3 “dokunmatik ekran ile eglenceli olabilir.

Bazi LG Viewty degerlendirmeleri göre, LG Viewty kutluyor deger baska bir özelligi de DivX uygulamasidir. Bu cep telefonu mikro SD kart dogru kaydedilen DVD dosyanin görüntülenmesini saglar.

multimedya severler kesinlikle beslemek LG Viewty ilave özellikleri

LG Viewty ayni zamanda sarkilari düzenlemek olarak oynamak için yetenegi ile normal bir MP3 çalar gibi kullanilabilir. Bu özellik, telefonun uzun bir seyahat sirasinda zevk yapar. Kulaklik ile üretilen ses inkar edilemez çok dogaldir.

LG Viewty de Klip, birlestirerek resim, müzik, metin ve video kayitlari ile kisisellestirilmis müzik video olusturmak için kullanilan bir uygulama vardir. Kullanicilarinin parlaklik, kontrast, ve dengesini ayarlamak gibi resimleri düzenlemek için izin verir bu telefon yüklü fotograf düzenleme uygulamasi da bulunmaktadir. Metin ekleme de bu uygulamayi kullanarak yapilabilir.

En iyi cep telefonu firsatlar biri olarak, LG Viewty kullanicilarin dogrudan YouTube.com, ünlü video paylasim sitesi yakalanan ve düzenlenmis video yüklemek için izin veren bir özelligi saglar.

Telefon ayni zamanda HSDPA 3.5Mbps özelligi ile hizli internet baglantisi saglayabilir. Bu telefon kullanarak bazi fotograflari düzenlerken el yazisi tanima da çok idealdir.

Tüm bu özellikleri sahip, LG Viewty gerçekten birçok multimedya severlerin açligini gidermek için en iyi cep telefonu firsatlar arasinda olacak sekilde yapilir. Ve emin, multimedya severler multimedya olusturma ve paylasimi üzerindeki akli tutmak için bu telefon ideal bir bulabilirsiniz.