Multimedya kutluyor nokia n serisi …

Bu yenilikçi olmak ve Nokia cep telefonu inanilmaz dünyanin önde gelen cep telefonu üreticilerinden biri olarak, sözde cesaretini kanitladi ise hareketli tutmak için çok sürer. Çok begenilen Nokia N-serisi, kelimenin tam anlamiyla sayisiz olanaklar ile mobil dünya baskin vardir – egilim seyler bir sürü ile, bu kez devam ediyor. Tüm 2005 yilinin ikinci çeyreginde baslayan, Nokia baslattigi o derece Nokia N serisi beklenen ve sürekli ilerleyen mobil dünyada çok iyi serin araçlar bazi meydana getirmek. Yavas yavas, telefon konusma ve bazi yararli seyler yapmak için bir anlami yoktur, ancak saglikli eglence haline var – is, oyun ve sayisiz baska seyler için için.

Nokia N-serisinin üstün yorumcularindan biri olan Nokia N73 Carl Zeiss optik, mekanik deklansör ve otomatik odaklama ile süslenmis bir 3,2 mega piksel kamera ile geliyor. Tüm dogru araçlari size fotografçi ortaya çikarmak için vardir. Tüm bu dogru anlar kapmak ve onlari sonsuza kadar hazine sadece, ayni zamanda e-posta veya MMS ile sevdiklerinize paylasabilirsiniz. Yasam izleme deneyimi daha daha büyük saglarken Onun 2.4” QVGA ekran, tüm favori videolari izlemenize olanak saglar. Dijital müzik için, onun FM radyo ve MP3 çalar güvenebilirsiniz. Erdirmek dijital deneyimi için, ayrica XHTML ile Web sörf yapabilirsiniz. Onun 1GB bellek yuvasi tüm favori malzeme hazine için istediginiz seçenegi sunar.

Onun burada size heyecan için – Eger arzu ettiginden daha fazla saglanmasi, Nokia N93 ayni zamanda bir dijital video kamera, tam tesekküllü bir multimedya bilgisayar ve son ama en az degil, muhtesem bir cep telefonu gibi diger isimler kazanmistir. Onun stereo ses seni ugrastiriyor için oldukça yetenekli oldugu gibi daha önce hiç Nokia N93, oldugu gibi müzik dinleyebilirsiniz. En iyi serin görüntüleme yetenekleri sunulmaktadir gibi bu heyecan verici özellikleri, Nokia N93 ikincil araçlari olarak adlandirilabilir. Nokia N93 sinirsiz fotograf keyfini izin Carl Zeiss optik destekli 3,2 megapiksel kamera ile donatilmistir. Ayrica, Internet, FM radyo ve sezgisel ekran ile N serisi olagan özellikleri vardir – tüm bu çikan seyler iyi bir ruh hali içinde sizi mesgul edecek oldukça yetenegine sahiptir.

Peki, size hayran bir sonraki dünya çapinda övgü kazanmistir Nokia N70 vardir. Bu dünyanin en küçük 3G WCDMA teknolojisini destekler. Ayrica, ayni zamanda sizin için fotograflar çekebilirsiniz 2 megapiksel kamera, ile yüklenir, ancak Nokia N93 ve Nokia N73 gibi çok iyi degil yapabilirsiniz. Sadece duygularinizi simartmak ve farki hissedin – Ayrica e-posta ve FM radyo itin, HTML tarayici bulunuyor. Kuskusuz, Nokia N-serisi güzel sürprizlerle dolu.

Nokia N73