müziksever için Motorola E8 Rokr Inceleme

Motorola hafifçe modern teknoloji alan bir olmamisti ve Motorola ROKR E8 için gerçekten gösteriyor. Herkes müzik kendi kisisel seçimi seviyor ve zamanda her sarki indirmek ve daha sonra bir MP3 çalar veya baska bir aygitina aktararak, bir sitede en sevdigim sarkilari bulmak için çalisan bir güçlük olabilir. Bugün, modern cep telefonu müziksever cep telefonu en iyi sekilde yardimci olmak için tüm ekstralar ile birlikte gelir.

Cep telefonu firsatlar bulmak zor. Saglayicilar istediginiz bir telefon üzerinde sabit Kazanilan para harcamak için izin yerine belirli bir anlasma olacaktir böylece bir telefon daha ucuz bir sürümü sunmaya çalisiyoruz. Bir Motorola ROKR E8 modeli ellerini almak için kolay bir telefon degil ama bir kez sen Motorola E68 deneyimi zevk baslayabilirsiniz yapmak.

100 gram altinda agirligi ile bu cep telefonu bir cebinizde veya çantanizda tasimak çevrede kolay olurdu neden görmek kolaydir. Sik ve parlak yüzeyli baska bir sey için bu model yanlis bir yolu yoktur.

Motorola ROKR E8 müzik için idealdir. Bu müsteri onlar bilgisayariniza indirmek istediginiz sarkilari seçme özgürlügü saglar. Sizin için dogru sarkiyi bulmak için online olarak mevcuttur 200 farkli müzik magazalari yok. Sadece birak ve sürükleyin sarkilarinizi bilgisayarinizdan cep telefonunuza ve sonra, sanatçi, albüm, tür veya çalma listesi sarki basligi göre sarkilari düzenleyebilirsiniz. Sizin çalma listesi bölme size bu çalma listesine seçmis oldugunuz tüm sarkilari listeler ve oynayacak çünkü hareket halindeyken yapmak kolay dinleme yapacaktir. Eger tüm sarkilari üzerinden siralama yerine çalma listesi oynamaya saglayacak olan ruh haline göre bir çalma listesi olusturabilirsiniz.

Eger sarki ne oynuyor bilmek ister misiniz? Bu cep telefonu görüntülenir sarki ID dan okuyabilirsiniz. Ayrica yerel radyo istasyonlarini dinlemek saglayacak FM Radyo özelligi yerlesik tadini çikarabilirsiniz. Cep telefonunuzdan en son haberleri ve hava durumu dogru duymak ve tekrar önemli bir rapor kaçirmayin.

Bazi tüketiciler tatmin etmek zor olsa da bu model telefon tavsiye tüketiciler tarafindan çevrimiçi bazi dürüst Motorola ROKR E8 degerlendirmeleri bulabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarinizi ancak Motorola ROKR E8 yakin herkesin ihtiyaçlarini karsilamak söz konusu karsilamak için dogru bir telefon bulmak kolay degil.

Araçlari, müzik, kisa mesaj, video streaming, blog, ya da sadece arkadaslarinizla ve ailenizle olursa olsun nerede iletisim gerçegi, ne için bir cep telefonu en önemli özelligi karar dogru cep telefonu ararken vardir. Ihtiyaç ne olursa olsun Motorola ROKR E8 uzun süre sürebilir bir kaliteli ürün saglayabilir.