nokia 6300 – zarif ve akilli

Nokia, her zaman cep telefonu sektöründe bir ön kosucu olmustur ve sürekli bize güvenilir, verimli cep verdi. 6300 bir çok popülerlik kazanmistir böyle bir Nokia cep telefonu. Sofistike bir çikolata telefon, bir hos paslanmaz çelik kasa geliyor ve çok serin ve kalça bir görünüm verir ekran etrafinda parlak siyah bir renge sahiptir. 2 inç QVGA TFT ekran 240 x 320 piksel yüksek renk çözünürlükte inanilmaz 16M renk görüntüleme kapasitesine sahip. Nokia 6300 boyutu ve 106.4 boyutlari x 43.6 x 11.7 mm bir sik sekil vermek çok küçük. Bu oldukça kolay tutun ve tasimak için yapim sadece 91 gram agirliginda isik var.

Bu mükemmel görüntü kalitesi saglar ve kullanici çarpik görüntü olmadan bu konuda yakinlastirmak saglayan bir 8X zoom özelligi ile donatilmis bir standart 2 megapiksel kameraya sahip. Diger bir özellik ise video oynatici ve video kaydedici içerir.
Nokia 6300 bir tri-band (GSM 900/1800/1900) ag üzerinde çalisir ve GPRS, EDGE, Bluetooth teknolojisi ve USB portu gibi birçok baglanti özellikleri vardir. Bu özellikler diger uyumlu cihazlardan yüksek hizda veri aktarimi ve yüksek hizlarda sörf web kullanici tarafindan kullanilabilir. dahili WAP 2.0/xHTML web tarayicisi, kullanicinin hareket net sirasinda sörf saglar.

Nokia 6300 bu ögrenciler arasinda bir hit yapma eglence özellikleri ile yüklenir. Müzik çalar mükemmel ses kalitesi ve MP3, MP4, AAC, AAC +, eAAC +, H263 ve H264 gibi çesitli formatlarda müzik destekleyebilir. Ayrica 6300 müzik, sohbet gösterisi ve haber istasyonlari görüntüler görsel Radyo ile tam bir FM radyo özelligi vardir. Bu MIDP 2.0 JAVA özellikli telefon birkaç önceden yüklenmis oyunlar ile gelir olarak oyuncular da eglenceli paylari var ve kullanicilar net kapali daha oyun indirme bir seçenek var. Net bir resim, mükemmel hoparlör ve kristal netliginde çözünürlük bu Nokia cep telefonu çok keyifli bir deneyim oyun yapmak.

7.8 MB ve dahil 128MB microSD hafiza karti dahili depolama ile, telefon resimler, sarkilar, mesajlar, vb için yeterli alana sahip ve kullanici daha fazla yer için bir gereklilik hissediyor eger bir oldugu gibi, bu 2 GB’a kadar genisletilebilir kullanilabilir yuvasi. Dört çok sik renk seçenegi – Gümüs, Siyah, Kirmizi-Gümüs, Beyaz-Gümüs, 6300 çok sik bir görünüm verir. Diger özellikler, Ses kaydi, Ses komutu, T9 sözlük, Organizatör konus dahil, vb Tamamen sarj, bu 3,5 saat konusma süresi ve 348 saat bekleme süresi verir.