Nokia E71 gri – tam bir mobil çözüm

Nokia yeni akilli telefon, yani Nokia E71 Grey gerçekten bir bu kategoride yapabilirsiniz daha iyi seçeneklerden biridir. Herhangi bir özellik veya özellikleri isim ve bir Bu aygiti içinde bulur. Özellikler listesi kendi sonsuz sinirlari ile kullanici tasan, uzayip gidiyor. Ancak, kullanim kolayligi ve verimliligi gibi temel özellikleri seçenekleri bollugu altinda taviz hiç degildir. Eski güzel Nokia arayüzü almak gibi navigasyon kolay hale vardir. Gri renk dokunmatik, yakisikli sinifinin biraz zaten sofistike tasarimi ne için.

Bu yakisikli tanitimi ile, Nokia BlackBerry ve HTC en yakisikli çok bir ciddi bir tehdit olusturdugu. Marka popülerlik ve Nokia E71 olumlu üne sahip karsilastirildiginda sanslarini kasvetli görünüyor. Onlarin hayal edilebilecek her türlü ihtiyaçlarini zarif Bu gelismis cep telefonu ile karsilanabilir, çünkü kullanicilarin hiç hayal kirikligi olmaz. Bildigim kadariyla söz konusu oldugunda özellikleri tartisirken olarak, liste uzun ve kapsamli. Bir 3G uyumlu cihaz, bu bes yönlü kaydirma tusu ek olarak QWERTY klavye ile geliyor. Bu nedenle sadece hizli bu gadget ile daha kolay manifatura, ancak erisim telefon özellikleri gibi kaydirma tusuna navigasyon sayesinde ücretsiz de sikici bir durumdur. Kullanim kolayligini artirmak gibi islevleri özellikle akilli telefonlar, E71 zarif karsilayan bir gereksinimleri için bir zorunluluk kabul edilmektedir.

Ekran 2.36 inç ve 16 milyon renk destegi görüntülerin canli bir görüntü saglamak da yeterince büyük. En akilli telefonlar aksine, bu yakisikli oldukça cömertçe eglence unsuru ilgilenir. 2.55 mm audio jack kullanici var için özel olarak sevdiginiz müzik dinlemek saglayan ise Bu indirilebilir polifonik, tek sesli ve MP3 zil sesleri destekler. Bu sizin özel mp3 çalar olarak kullanmanin yolu gelir olarak daha standart 3,5 mm audio jack için destek eksikligi, onun tek donuk noktasi oldugunu söylemek gerekir. Ancak, bu bir high-end is telefonu olarak tamamen tasarlanmis gibi niyeti degildi. Ayrica, görsel radyo özelligine sahip bir FM radyo bagli oldugu ve bu nedenle gelismis medya oynatici MP3/WMA/WAV/RA/AAC/M4A gibi çesitli ses codec desteklemektedir.

Is kullanimi yarar nokia n71 en pasta alir budur. Bu ücretsiz güncelleme ile MS Office 2007 destegi de dahil olmak üzere Belge editörü (Word, Excel, PowerPoint, PDF) içerir. Diger yardimci programlari, Sesli komut / dial, Organizatör ve Baski Bas-konus içerir. Gadget Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI üzerine çalisan ve güçlü bir ARM 11 369 MHz islemci islemci vardir. 128 MB RAM ile birlestiginde kullanicilar hizli islem hizi saglar. Depolama açisindan da gadget 110 MB dahili ve genisletilebilir depolama 8 GB’a kadar sunar. Bir 3,15 MP kamera her zaman kullanisli, bu nedenle Wi-Fi, Bluetooth, Kizilötesi ve USB destegi. Kuskusuz, yakisikli böyle bir derinlemesine analiz kesinlikle gadget ile ilgili yapilan daha önceki noktasi oldu olurdu. Umarim, artik Nokia E71 gerçekten bugün mevcut en iyi topyekun cep telefonlarindan biri oldugu belirlenmis duruyor.