olmasi ya da sahip degil … yesil bir cep … bu soru

Yesil cep telefonlari geri dönüsümlü plastik ile sorun ‘geri dönüsümlü’ kelimedir. Ben geri dönüsümlü düsündügümüz zaman, ben yardim edemem ama baska deyisle düsünemiyorum – az degil, çok normal bir cep telefonu kadar iyi, benim para için kalite almiyor? Eger ahlaki endise, yeni tasarim fikirleri ve telefonlarin bu yeni düzenin insasi gitmek gelismis çevre üretim uygulamalari baktigimizda bir eko tasarlanmis cep telefonu sanayi ön planda oldugu için bu, çok gerçek degil.

Ben plastik dünyanin tüketimi göstermek için yeterli alan yok, ama Ingiltere’de, size bir fikir vermek için, biz süpermarket kontrolleri az bir yil bazi 17,5 milyar plastik torba verilir? Çogunlukla onlar depolama tesislerinde, ama neredeyse bir nükleer izotop bir bozulma yasam ile sona, atmadan çok mantikli degil. Kaç kez yol kenarinda veya bir parkta birlikte yüzen bir çanta görülen, ya da bir agaç, Ne büyük bir kadro yakaladik. Onlar yeniden kullanilabilir Fakat artik, onlar plastik alti kata kadar geri dönüstürülebilir gibi, bir 2. ve 3. ömrü ve daha fazla olabilir. Yeniden plastik% 50 ulasmistir 2006 yilinda Ve Avrupa’da biz daha bu sekilde düsünüyor.

Böyle bir canavar oldugu plastik yapmak istemiyorum, plastik bile en iyi ikinci alternatif küresel isinma rakamlari bir% 56 artisla% 26 ve mevcut bizim tarafimizdan bizim dünya enerji tüketiminin artacaktir. Biz zaten günlük mal kazilip ne yeniden kullanabilirsiniz Yani, bu sirketler, gezegen ve son kullanici olarak için saglam ekonomik mantikli.

Insanlar çok arazi telefonlari için kullanilan zaman ilk olarak artik disari-sayida kara meslektasi Cep, ortaya ne zaman pazarda girdiginde cep telefonlari ayni alay konusu yorum yasadi. Zaman göz önüne alindiginda bize ve gezegen için en iyisi ne degistirebilirsiniz. Yararlari eldeki sorunlari agir basar sonra, degisim kolay olacak.

Biz bir zorunluluk degil, bir dilek listesinin bir parçasi olarak yesil cep telefonu bakmak gerekir, tasarim diger sanayi uygulanmasi gereken bir derin çevresel tutum ortaya koymaktadir. Mantikli olmaz miydi sonra ise bilgisayar, buzdolabi, dishwaters, müzik seti mikrodalga üreticileri tüm izledi ve geri dönüsümlü malzemelerden ürünlerini yapti? Ne lüks mallar hakkinda, geri dönüstürülmüs plastik kullanan bir en iyi saat veya moda aksesuari? Bunu yapmak için, daha sonra bir endüstri bakire hammadde yerine ikinci bir hayat plastik kullanilan, müsterilerin saskin olurdu sayede norm olarak görülecektir.

Cep telefonlari çok kisisel, ama 4G, yazilim platformu veya marka tüm geri dönüsümlü çevre dostu malzemeler kullanilarak birlikte çekilmis bulunuyor gibi, sadece ayni, olmasa daha iyi. Ve çevrenizdeki dünya üzerinde karbon etkisi çok daha az olacaktir.