samsung SPH-M300

Samsung SPH-M300 sadelik güzellik de var oldugu gerçegini kanitidir. Bir telefon orta çaldi gibi tüm temel islevleri yani sira gelismis özellikleri bir dereceye sundugu için, M300 para için mükemmel bir deger sunar. Klasik kapakli form faktörü ile, aynali ön yüzü 0.7 inç ve 2.6 gram samsung SPH-M300 ile 1.9 inç 3.6 inç hos bir dokunus verir. Tasarimi kompakt ama insaat saglam, ucuz samsung SPH M300 bir telefon kullanici dostu yapmak için gereken her sey var. Harici ekran 1 inç ve 96×96 piksel ve Ayrica analog ve dijital görünümü arasinda geçis mümkündür arayan kimligi, sinyal gücü ve zaman / tarih vb gibi temel bilgileri gösterir ve bu ekran kendini portre modunda bir ekran gibi davranir . Sag omurga üzerinde bir kisayol tusu oldugu gibi Samsung SPH ve kamera, ön yüzünde merkezi M300is.

SPH M300 açik saygisiz zaman, 2-inç ekran ortaya çikiyor. Bu 128×160 çözünürlüge sahip ve sizin için en uygun yararina animasyon düzeni, yazi tipi boyutu, kontrast ve parlaklik vb degistirmek mümkündür. Tus takimi klasik Samsung bir görünüme sahiptir. Anahtarlar iyi aralikli-disinda ve bitis tuslari çok güzel dokunsal geribildirim verir. Samsung SPH M300 ve tus takimi düzenli çagri almak / bitir dügmeleri, merkezi seçin (OK) tusu ve kolay ve hizli navigasyon için bir geri dügmesi vardir.

Samsung M300 en menüleri oldukça kolay anlasilir ve rahat hissediyorum ne olursa olsun seçmekte özgürdürler böylece menü için üç farkli temalar vardir. Kablosuz galaksi de Samsung SPH M300 degerlendirmeleri telefon ile birlikte VGA kamera ayrintilarini verir. Üç farkli nitelikleri, piksel ayarlarinin yani sira deklansör sesleri ve tüm önemli zamanlayici gibi birçok seçenek vardir. Flas kayip ama gece modu gece mükemmel fotograflar alarak oldugu için yapar. Ayrica önce ve resim ve dijital zoom fonksiyonu aldiktan sonra renk, parlaklik ve kontrast ayarlama seçenekleri olsun. Ve samsung SPH-M300 video uygulama indir ile, size istediginiz tüm eglenceli olabilir.

Samsung SPH M300 fiyat esas olarak SMS ek olarak çagri alma ve yapmak için bir orta sinif telefon isteyenler için idealdir. Bunun disinda kullanmak için telefon çok eglenceli hale Samsung SPH M300 özellikleri bir yeri vardir. Bu özellikler bluetooth, hoparlör, sesli arama, JAVA ve WAP tarayicisi içerir. Telefonun tüm özellikleri ayrintili bir açiklamasi için, siparis vermeden önce Samsung SPH M300 gözden kontrol ediniz. Samsung SPH M300 uyumluluk rakiplerinden ile basabas olmasa da, bu tamamen özellestirilebilir yapmak bluetooth ve internet-tarama yetenekleri sunarak bu kaybi telafi ediyor. Ve seyler yapmak için daha iyi, düsük fiyatlar en iyi yapmak için bir samsung SPH M300 satis yakalamak için emin olun.

En iyi indirimli SPH M300 bulmak için, Kablosuz Galaxy ziyaret edin ve ücretsiz olarak evinize teslim bu cep telefonu almak. Ayrica SPH M300 tamamlamak için Samsung SPH M300 aksesuarlari kontrol edebilirsiniz.