Samsung Tocco lite tarzi seven insanlar için telefonun mükemmel bir seçim

Böyle kullanisli teknoloji olmadan hayat hayal etmek oldukça imkansiz hale geldigi günümüzün yogun yasam, bir cep telefonu önemini göz ardi edemeyiz. Bu bir kisi, ailesi ve dünyanin herhangi bir yerinde yasayan arkadaslarinizla bagli kalmak oldugunu telefonlari ile mümkündür. Ve iletisim etki, halen hayran elde edilen telefon büyük ölçüde Samsung Ultra Touch Lite. Bu Samsung modeli gerçekten çoklu görev cihazdir. Bu modern telefon kullanicinin tüm ihtiyaçlarini karsilayabilecek etkin bir telefon.

Ultra Touch Lite özelliklerini tartisalim. Bu akilli telefon 3.15 mega piksel kamera, entegre müzik çalar ve SMS, MMS, sira Akilli metin ve E-posta dahil olmak üzere güzel mesajlasma servisleri ile bezenmis geliyor. Arama yapmak disinda olusturmak, bir çok farkli amaçlar için bu cihazi kullanabilirsiniz. Heyecanli dokunmatik ekran bu cihazin dönüm özelligidir. 3 inç dokunmatik ekran 240 x 400 piksel çözünürlüge sahip ve dolayisiyla kullanicilarina mükemmel bir izleme deneyimi saglar. Sadece monte pil dahil 93 gram agirliginda olarak Ultra Touch Lite ultra hafif telefonu olarak kabul edilebilir.

Samsung Ultra Touch Lite farkli high-end ve kullanisli özellikleri ile birlikte geliyor. Degil jest uygulayarak kullanilan bu gadget kilidi mevcut, bir adet bu telefon kilitleyebilirsiniz. Yakisikli göze hos ve benzersiz bir görünüm karanlik siyah renkli gövdesi tarafindan desteklenmektedir. Bir telefon rehberi, takvim, hoparlör telefon ve el yazma tanima özelligi gibi hizmetleri olusan düzenleyici olarak adlandirilan bir özellik vardir.

Yüksek hizli baglanti GPRS ve Samsung Ultra Touch Lite EDGE baglanti teknolojisi tarafindan desteklenmektedir. Bu gadget sayesinde, bir baskalarinin uyumlu cihazlara kisinin kisisel seyler paylasmak için Bluetooth yardimi alabilir. Enstantane tiklayarak bu akilli telefonun 3.15 MP kamera ile yapilabilir. Kameranin otomatik odaklama seçenegi tiklayin karar vermeden önce konunun belirli bir eleman odaklanmak için yardimci olabilir. Yakalanan görüntü daha gülümseme tanima özelligi yardimi ile bir bitmis olabilir. Yani bu kamerali cep telefonu kamera sevgilisi için mükemmel bir seçim olacaktir.

Disinda hareketsiz görüntü yakalayan, video kayit baska bir kamera özelligidir. Videolar saniyede 15 kare orani ile kaydedilebilir. Simdi, bu gizmo büyük depolama kapasitesi hakkinda. Bir genisletilebilir kalitesi ile birlikte dahili bellek 50 MB kapasitesinin emin olabilirsiniz. Bu gerekirse, kullanicilarin disaridan degistirilebilen microSD kart ile 8 GB’a kadar hafiza kapasitesini genisletmek anlamina gelir.

Simdi Ultra Touch Lite eglence özelliklerini hareket. Bir bu gizmo sikilmis hissediyorum asla. Bir iPod ses kalitesi dahili müzik çalar ile yasanir. Bu müzik çalar MP3, WMA ve AAC dahil olmak üzere birçok müzik formatlarini destekler. Bir dilek haber ve tüm üzerinde yer alan programlari ile haberdar olmak için Ayrica, eger, daha sonra FM Radyo daha iyi daha bir sekilde bu islevi hizmet için vardir övünen. Oyun severler için, Java oyunlarina bu cep telefonu ile geliyor. Ve en önemlisi, bu cihaz güçlü bir pil yedekleme tarafindan desteklenmektedir. Bir kez tam pil 8 saat ve bekleme süresi 350 saat konusma süresi saglayabilir ücret. Bu yüzden harika bir multimedya telefon ariyorsaniz eger Samsung Ultra Touch Lite dikkate sansini kaçirmayin.