swap hücre sözlesmelerin artilarini ve eksilerini

Çogu cep telefonu servis saglayicilari en az bir yil için sözlesme teklif ve herkes için uygun olmayabilir. Çesitli nedenlerle insanlarin cep telefonu sözlesmeleri çikmak ve sözlesme süresi sonuna kadar yeni bir tercih isterim. Bir mevcut sözlesmenin iptal feshi cezasi nedeniyle pahali oldugu ispat edilecekti da, çogu insan hücre sözlesmeleri takas için web celltrade açmak için egilimindedir.

Eger her iki taraf için bakmak ve transfer sözlesmelerinin avantaj ve dezavantajlari bilmek gerekir hücre sözlesmeleri takas için herhangi bir celltrade web sitesi üzerine kayit almaya karar vermeden önce. Avantajlari asagida siralanmistir:

“Mevcut bir sözlesme almak isteyen bir satici için, en büyük avantaji o / o doesn bu? T çogu durumda oldukça yüksek olabilir bir iptal ya da bir sözlesme sonlandirma ücreti ödemek zorunda.

“Satici degil? Mi o / o gibi mi? Doesn ve olmayan sözlesme süresi sona kadar aylik ödeme yapmak için bir aga takilip kalmak zorunda.

“Takas hücre sözlesmeleri sayesinde sik sik telefon modelleri yükseltme ve en son sürümlerini elde etmek mümkün olur.

“Celltrade web siteleri araciligiyla cep sözlesmeleri ele Alicilar kisa süreli cep telefonu sözlesmeleri almanin yarari var.

“Alicilar aksi takdirde yeni bir cep telefonu sözlesme alirken ödemek için gerekli olacak bir depozito ödemek zorunda degilsiniz.

“Alicilar da sinirsiz mesajlasma plani veya satici bunun için bir sey ödemek zorunda kalmadan için reçete olabilir diger özel hizmetler gibi diger faydalari olsun.

Bu takas hücre sözlesmelerin avantaji vardi, ancak birkaç dezavantajlari da vardir. Celltrade temel dezavantajlari olarak burada listelenmistir:

“Alici için önemli bir dezavantaj. / O zaten kullanilan bir cep telefonu o olsun diye size swap hücre sözlesmeleri yoluyla elde cep telefonlari bazilari iyi durumda olmayabilir ve yapmak zorunda olabilir onunla sözlesme süresi kadar.

“Baska bir dezavantaji takas hücre sözlesmeleri sunulan cep telefonu modelleri genellikle tüm eski model ve bunlarin çogu en son özelliklere sahip oldugunu ifade etti.

“Satici aliciya aksesuarlari ve diger promosyonlar sunmaktadir zorunda dezavantaji vardir, bir sunmak için tüm gerekli olan bir alici çekmek için kendi cep telefonu sözlesmeleri çikmak ve istediginiz celltrade web sitelerinde yer birçok insan var sözlesme ile birlikte birkaç ücretsiz seyler. durumda satici sinirsiz mesajlasma gibi herhangi bir özel teklifler için kayitli, o zaman alici aktarilacak ve satici hatta bunun için ödedikten sonra kullanmak mümkün olmaz otomatik olacaktir.