apple iphone – teslim yok

Yillar boyunca Apple bize kaliteli ürünleri sunmak için kullanilan ele verdik ve bizim tutum var degismemistir. Bu Apple iPhone gelince, kalite, yenilik ve sürekli hos sürprizler bekliyor. Aslinda, herhangi bir Apple ürünü söz konusu oldugunda, biz bunlari bekliyoruz. IPhone ayak uydurarak ya da beklentilerimizi asan? Çogunlukla. Ucuz rekabetçi ürünler sürekli akini ragmen kalite ve yenilik olan bagliligini tarafindan inatla durdu bile büyük Apple Corporation, yanilmaz degildir. Ne de biz olmak bekleyebilirsiniz. Teknoloji ilerledikçe hangi asiri hiz ve durdurulamaz ivme neredeyse hiç yeni elektronik oyuncak hiç tamamen bizi tatmin oldugunu garanti eder. Biz her zaman daha fazla ve daha iyi bakmak için egitilmis oldum. Bu yeni Apple iPhone 3G hala kolayca paketinin ön hareket eder, söyleniyor.

Çogu cep telefonlari artik sadece telefon degil, bu, kimse için sasirtici degil. Biz, ancak, hala bizi kaliteli cep telefonu hizmeti vermek için bekliyorsunuz. Apple iPhone 3G kolay iletisim depolama verir ve kisi listenizde arama veya kisa mesaj herkes kendi adini dokunarak kadar kolaydir. Ne istediginiz bir duymak bes sesli ile oturmak zorunda. Eger sesli mesaj olsun, isimler ve tarihler ekranda olan ve sadece dinlemek istediginiz birine dokunun. Çogu kisi Apple iPhone 3G ile kullanilabilir zil sesleri sinirlamalar oldugunu, ancak, bulmak için sasirirlar. Biz ancak istedigimiz bizim zil sesleri özellestirme için kullanilan konum, ve bu iPhone ile sinirlidir. Çogumuz için, bu düpedüz sok edici!

Elbette iPhone 3G ile iPod alabilirim, ve iPod bugün en popüler MP3/video oyuncusu olmaya devam ettigini hiç süphe yok. Biz beklediginiz netligi ile müzik ve video sunar. Bu dokunmatik ekran kontrolleri ve daha genis ekranlar, ve gelismeler gelmeye devam edecektir süphesiz olarak sürekli iyilestirmeler vardir. Elma, bu alanda sürekli sunar. IPhone 3G kullanilabilen kablosuz internet hizmeti keyifli ve büyük ekran ile gerçekten net göz için bir zevk. Neredeyse tüm normal bir dizüstü bilgisayar ile alacagi özellikleri olsun.

Apple iPhone 3G Kamera piyasada bugün en iyi orta sinif dijital fotograf makineleri bazi gururla durabiliriz. Ev bilgisayariniza fotograflarinizi disi kalma, ya da baskasinin, bilgisayar var bir esinti. Bu bir sey olsa simdi tüm biz gerçekten hos fotograflarin tutarli kalitesi ile sasirirlar iPhone ile, hemen hemen her cep telefonundan bekliyoruz. Son olarak, iPhone ile birlikte gelen GPS sistemi var. Biz oldukça henüz her sey dahil cep telefonlarinda bu aliskin kazanilmis degil, ama bu uzun sürmez.