htc dövme kilidini nasil

HTC Tattoo tamamen sizinle ilgilidir. Bu, içte ve dista özellestirilebilir ilk telefon AOS. Telefonunuzu görünüyor nasil karar, o zaman bakmak istediginize karar verin. Metinler? Twitter? Fotograflariniz? Eger, HTC Tattoo özellestirme yapilir Aore zaman, Äôll bir kim hakkinda yüksek sesle konusuyor telefon ve ne, Aore içine var.
HTC Sense Eger üç temel ilke üzerine kuruludur daha telefon özellestirmek için yardimci olan bir özelliktir, ai, bu benim yapmak yakin kalmak ve beklenmedik kesfedin.

Bu mayin yapmak
Telefonunuz yaninizda 7/24 geregidir ve önemi var görünüyor. HTC Tattoo ile, degil, AOT sadece bakmak almak, telefon için kendi kisisel cilt tasarlayarak, görünmesi. Daha sonra, telefonunuzda size gerçekten önemli karar. Eger, sohbet manifatura ve Tweeting içine Aore, sen, Äôll sag ön ekranda iletisim widget ve uygulamalar tüm koyarsaniz. Eger, oyun içine Aore, sen, Äôll Android Market ziyaret ve istediginiz tüm oyunlari indirirseniz. Yüzeyinde sag koyun – bu çikip çalistiginda sikinti öldürmeye hazir.

yakin kalmak
Jack gibi bir arkadasim var mi? Jack, AI Flickr üzerinde 4 SMS / saat, 3 e-posta / gün, sürekli onun facebook durum güncellemeleri ve yüklenenler resim gönderir sadece AOT bayan yapamaz. HTC Tattoo Jack, AOS ve diger arkadaslar üstünde kalan ile, AÖ yasiyor ölü kolaydir. Yapmaniz gereken tek sey bir dost yüzü bulmak ve etkilesimleri tek bir yerde vardir. Yani bir uygulama digerine daha fazla atlama yoktur.

beklenmedik kesfetmek
Bazen hayatinizda ne serin sürprizler açiklamak için hiçbir kelime vardir. Dialer gibi bile temel islevleri HTC Tattoo üzerinde gülümseme yapar. Onlarin telefon numarasini tuslayarak ya da sadece kendi adini arayarak bir arkadas bulabilirsiniz.

Müzik içine, Aore, Äôll sen albüm, sanatçi veya olusturdugunuz çalma listeleri ile tüm melodileri düzenleyebilirsiniz sekilde seviyorsaniz. Eger, bir fotograf fan Aore Ve eger, Albümünü sadece telefonunuzda kayitli fotograflari olmadigi gerçegi hakkinda rave Äôll. Ayrica ve Facebook ya da Flickr arkadaslarinizin çevrimiçi koleksiyonlarina bir kapidir.

Samanlikta igne bulmak artik HTC Tattoo ile bir sorundur. Twitter tweets ile özel Ara dügmesini sifts?, Kisi listenizdeki bulur arkadas, takvimde etkinlikler araciligiyla gelen kutunuza, aramalarda e-postalari bulur ve bilgi için web sürter.

Zaten bir HTC Tattoo satin almis ya da yakin gelecekte planliyorsaniz Yani, HTC kilidi almak için bazi yararlarini kesfetmek için okumaya devam edin.

Bildiginiz gibi, HTC çözmenin en önemli faydalarindan biri size sartinin olarak uygun aramalar ve sms hizmetleri için en iyi firsatlar sunan baska bir ag saglayicisi için pahali servis saglayici geçis saglamaktir.

Büyük ölçüde ev agi içinde arama maliyetleri azaltmak için size yardimci ama ayni zamanda size sirasinda seyahat her yerde yerel bir ag saglayicisi kullanabilirsiniz beri dolasim üzerinde arama maliyetlerinde tasarruf saglar kalmiyor. Telefon kilidi oldugunda, ayni cep telefonu iki SIM kartlari saglayan bir çift SIM adaptörü, uygulama imkani vardir. Bu, cep telefonu bir daha çok yönlü bir araçtir örnegin is ve eglence aramalari ayirabilirsiniz. SIM kart geçis tekrar cep telefonu kapatarak ve üzerine kadar kolay olabilir. Bu cep telefonu tam kontrolü var!

Dünya çapinda binlerce insan bu çesitli nedenlerden dolayi kilidi HTCs kullaniyorsunuz.

Eger sik ??seyahat ya da sadece, AOT pahali sözlesmelerin çirkin masraflari olabilir, o zaman HTC kilidini almalisiniz. Bir kablo (donanim kilidini) kullanarak HTC Kodlari Unlock yöntemi, yazilim kilidini veya açma gibi bu tür yapmak için birçok yol vardir. Yazilim kilidini donanim kilidini yöntemi size agir sarj edildigi için kilidini bir magazaya uzakta telefon vermek gerektirir diger taraftan karmasik ve zaman alici bir yöntem olmasina ragmen.

En güvenilir, hizli ve güvenilir bir yöntem Aninda IMEI açma kodlari yollarla HTC kilidini etmektir. Bu bir telefon numarasi arama kadar kolaydir. Sadece HTC Tattoo Kodlari Unlock almak için internet üzerinde güvenilir bir saglayici bulabilirsiniz.

Gerçek bir kod saglayici ayirt etmek için en iyi yolu, sirket sadece HTC Tattoo ama, tüm HTC akilli cep telefonlari kilidini mümkün olmamalidir gerçek kodu sunucu erisimi olan bir sirket bu yana tüm modellerde kilidini olup olmadigini kontrol etmektir.