lg optimus serisi ayrintili bir inceleme

Bildigim kadariyla akilli telefonlar pazar kabul edilir gibi tamamen birkaç ay içinde yeniden canlanmis oldu, o degildi, AOT uzun zaman önce akilli telefonlar satin almak için istekli tüketicilerin perakendeciler ve saticilari hakkinda bilgi alma hantal görevleri ile ve her seyden önce gitmek zorunda onlar vardi AT & T ve Verizon gibi telefon saticilari ile bir 2-3 yil sözlesme imzalamak. Ama simdi, Smartphone alanda, isler oldukça hizli bir sekilde degisiyor, yüksek pazar payi ve pazara sahip oldukça ucuz akilli telefonlar bir sel kazanmak için çalisiyoruz üreticileri tarafindan gelistirilen yumusak politikalar nedeni kismen.

Cep telefonu üreticileri birçok kullanicilar için ucuza geliyor heyecan verici birçok özellik sunuyor kendi akilli telefonlar için Android isletim sistemi tercih edilir gibi akilli telefon pazarinda önemli ölçüde degismektedir. LG hakkinda konusmak, bu LG Optimus Serisi baslatti, izin, AOS LG Optimus T ve LG Optimus S. olmak üzere iki yeni LG cep telefonlari bir göz
donanim özellikleri

Optimus serisi telefonlar Bir Ilk bakista çekici bir fikir verir, telefonu her iki elinde çok orijinal ve rahat görünüyor. Insa kalitesi oldukça iyi ve yumusak dokunuslu plastik zengin bir miktarda HTC Hero bir fikir verir. Smartphone üreticisi, LG hakli yakisikli all-around fiziksel dügmeleri dizi için tercih ve ayni zamanda ön donanim dügmeleri etrafinda sert plastik slivery bant ekledi. Ekran boyutu, 480 x 320 ve öyle parlak renkler ve ince görüs açilari ile bir TFT LCD AOS. 3.5mm kulaklik girisi ve sag üst kenarinda bir kilit cum güç dügmesi, yan tarafinda bir mikro USB konektörü ve telefonun sag tarafinda belirli bir ses rocker vardir.

Optimus S ve T hemen hemen ayni genel tasarim ve belirgin görünüyor paylasmak ancak bazi önemli farkliliklar vardir. Örnegin, görsel farklardan biri Optimus S. karsilastirildiginda Optimus T Ev ve Menü dügmelerini degistirilir olmasidir

Peki baslik altinda, Adreno 200 grafik, 512MB ram, WiFi + Bluetooth toplam, arti bir AGPS, özel bir pusula ve gelismis oyun deneyimi için bir ivme ek bir modül ile bir 600MHz Qualcomm islemci var. Isik sensörü bir ihmal böyle büyük bir anlasma olmayacak kadar yakisikli tarafindan koymak özellikleri bir bütçe telefon için oldukça iyi. Optimus T belirli bir Quad-band EDGE ile bir GSM radyo yasiyor, diger yandan ortagi Optimus S hemen hemen bir yerel telefon gibi ek bir EVDO Rev sadece evler CDMA Destek Optimus serisi cihazlar her ikisi de sahip oldugunu kullanicilarin ses dinleme ve tam sarj videolari yapma dahil olmak üzere ilimli multimedya iki gün verebilir önemli uzun life1500mAh pil.
Optimus serisi: kamera

Bütçe telefonlarinda iyi kameralar normalde düsük-uç tutulur ama LG Optimus T ve Optimus S durumunda, kameralar iyi sonuçlar yasiyorsaniz. Bu telefonlar ev etkin VGA ve makro kayit seçenekleri hem de entegre otofokus özelligi olan bir 3.2MP kamera hem, ne yazik ki bu telefonlar için kullanilabilir flas yoktur. Ortam isigi önemli miktarda mevcut oldugu özellikle görüntü kalitesi, mükemmel. Pozlama ve netlik özelligi de ele alinir, düsük isik sonuçlari degil mi, AOT iyi ama gürültü seviyesi oldukça düsük tutulur.
yazilim

Optimus T ve Optimus S hem Froyo dolu bir eglence ile servis edilir ama ayni zamanda bazi yazilim özellikleri nedeniyle gölge düsürdü vardir. Hem yakisikli, tam Froyo deneyimi WiFi Hotspot verme sasirtici islevselligi dahil olmak üzere doldurulmus. Gmail, yerler, Haritalar, Konusma, ve Arama gibi olagan uygulamalar yakisikli sikistirilmistir. Degil kadar isaretlemek için birçok yorumcular tarafindan etiketli Android, AOS cansiz Mediaplayer da yazilim parçasidir. Genel kullanici arayüzü oldukça göz alici ve çabuk ve size herhangi bir Modern Android 2.2 telefon yasayabilirsiniz bir sey gibi hissediyor.
genel degerlendirme

Evet, bu, Optimus T & S inanilmaz yüksek son donanim ve up-to-date son yazilim ile ve saglam bir performans sunan her seyden önce, düsük bir fiyat etiketi ile telefonlari yüklenir süphe AOS. Setleri tüm ilk kez Google, AOS Android ve Smartphone severler için iyi araçlar vardir. WiFi arama ve Optimus T & S FM Radyo gibi seçenekler onlari emin kazanan olun ve kesinlikle Smartphone pazarinda iz yapmak için potansiyele sahiptir.