samsung i8510 – inekler için cazibe

Samsung Bu üretici sürekli müsterilerine verilen en iyi teknoloji ariyor biridir dünyaya çekici özellikleri ile çekici telefonlar getirdi. Samsung i8510, müsterilerine woo ki teknoloji ile telefonlari biridir.

106.5 boyutlari gelen x 53,9 x 17,2 mm cihaz Bu 2,8 inç ve ekranda 240 x 320 piksel çözünürlüge 16 milyon renk yardimiyla getirilir boyutu güzel bir dokunmatik ekran 136 gram agirliginda. Telefon cihaz mümkün otomatik rotasyon yapan bir ivme sensörü var. Daha fazla 16GB microSD kart ile genisletilebilir 8GB dahili bellek yok. 8MP makinesi normal bir fotograf makinesi kullanildigi gibi ayni sekilde oturana almak için kullanilabilir telefon da mevcuttur. Bu 3264 x 2448 piksel ve fotografçi için çok sorun olmadan odaklanmis görüntü elde etmek için yardimci olan bir otofokus özelligi bir çözünürlüge sahip. Kamera LED Flas mevcut karanlik bir olasilik görüntü yakalama yapar. Yani, simdi görüntü Samsung i8510 ile de karanlikta yakalama keyfini çikarabilirsiniz. Geo-tagging özelligi etiketleri konum bilgileri ile yapisir ve bu bilgileri kullanicinin ileride için yararlidir. Gülümseme ve göz kirpma algilama özellikleri kullanicilari sirasiyla gülümsüyor ve yanip söner tanimak için yardimci ve böylece herhangi bir zorluk olmadan gülümseme an yakalama olasiligi yapar. Videolar kamera ile saniyede 30 kare kaydedilebilir. Video çagri ikinci bir kamera ile mümkün olmustur. Konusurken video çagri, arayan hem de dinleyici kendi canli video görebilirsiniz. Bu arkadas için gerçekten heyecan verici bir deneyim konusuyor yapar.

Symbian OS v9.3, Series 60 rel. 3.2 isletim sistemi tarafindan kullanicinin dügmesine basin cevap yapmak için aygiti tarafindan kullanilir. Cihaz, islem mobil cihazlar için bir kolay ve hizli bir deneyim yapmak için bir ARM 11 330 MHz islemci bulunuyor. Bu yüksek hizli islemci, mobil uygulamalar tepkileri hizlidir. Telefonu SMS, MMS ve kullanicilar sadece birkaç tiklama ile onlarin arkadaslari ve akrabalari ile yazili mesaj alisverisi hangi araciligiyla E-posta destekler gibi mesajlasma seçenekleri çok sayida kullanicilar tarafindan kullanilabilir. Bu süreç göründügü kadar kolay.

Samsung i8510 WAP tarayicisi internet dünya çapinda göz atmak için tesis ile kullaniciya sunar. Bu internet erisimi telefonun Class 10 GPRS ve erisim hizini artirir Class 10 EDGE özelligi tarafindan desteklenmektedir. Bu Samsung cep WiFi sorunsuz kablosuz dünyasina kolay bir erisim saglar ve daha sonra burada veri aktarimi için dizüstü veya masaüstü ile baglanti kurmak için Bluetooth. Cihazdaki Bluetooth yoklugunda varsa, bu telefonun USB özelligi tekrar transferi mümkün yapabilirsiniz. FIFA ve daha fazla oyun oyun severler için verilmektedir. Bu oyunlar ruhu ile doldurmak yoksa onlar çok daha vardir internetten indirebilirsiniz zaman, sizin için daha olabilir. Yani, eglence elinizde bu cihazla hiçbir yerde gider. Müzik hem de oyun ve elinizde bu telefon ile radyo keyfini çikarin.

Yani, cihaz onlarin en yakisikli basit özelliklerine ek olarak kamera hem de internet tarayici sahibi olmak isteyen teknoloji severler için güzel bir mobil olarak bulunabilir. Samsung cep telefonlarinin tüm arasinda bu cep telefonlarinda olabilir önemli teknoloji özelliklerin çogunu ile en iyi biri gibi görünüyor.