Samsung M7600 BeatDJ M7600 BeatDJ bir vurus ile zevk

Son teknoloji ile sik ve modern araçlari cep telefonu kullanici ilk seçimdir. Yani, pek çok cep telefonu üretim sirketleri birçok kisi için statü sembolü haline gelmistir cep telefonu pazarinda çekici yakisikli baslatti. Samsung ayrica, yakisikli bir iyi bilinen marka cep telefonu kullanicilari arasinda çok popülerlik aliyorsaniz edilir. Samsung en son cep telefonlari sansasyonel herkes begenir cep telefonu pazarinda bu sefer patlama vardir.

Samsung M7600 Beat DJ tam son teknoloji ve ilginç özellikleri ile donatilmis bir son tasarlanmis modellerden bir tanesi. Bu, kavisli seklindeki tasarimi ile çok çarpici görünüyor ve birçok fantastik özellikleri gibi bir Samsung M7600 Beat DJ bir açiklikla Tüm fotograflari, menüler ve diger çiktilar görüntülemenizi saglayan büyüleyici 2.8 inç TFT ekran ile yerlestirilmistir içeren çok iyi tasarlanmis alet. Ekran bu ekrana renkli bir görünüm verir 16 milyon renk ekran yetenegini destekler. Bu 3 MP kamera bir parlak görünüm ile birinci sinif kalitede fotograflar çekmelerine olanak taniyor LED flas ve otomatik odaklama tesisleri ile zenginlestirilmistir. Özel kamera kendi video kayit, video oynatma ve daha birçok tesisleri ile bu araçlari çok önemli bir parçasi haline gelmistir.

Bu Samsung M7600 Beat DJ kolayca internet üzerinden bireysel baglamak EDGE gibi hizli internet baglantisi olanaklari, GPRS, 3G teknolojisi, vb olusur ve tüm web hizmetleri bosuna izin verir. Bu widget Bluetooth tesis bir belirli bir aralikta önemli veri, video klipler, sarki ve diger uyumlu cep telefonu çok daha fazla aktarimi saglar. Böyle bir SMS, MMS gibi bu widget mesajlasma servisleri ile onun / onu sevdiklerinize temas olabilir, e-posta ve diger IM.An birey ile müzik çalabilir kendi MP3 desteklenen müzik çalar ile birlikte sevdiginiz sarkilari keyfini kullanicinin istediginiz modu ve frekans net ses. FM radyo ve MP3 müzik zil sesleri bu cihaz daha müzikal yapmak.

Stilist kullanicilar çeken önemli bir rol oynadigini görünümü ile ayrica, Samsung M7600 Beat DJ geliyor. Bu 112 x 51 x 13.9 mm ve 99.7 gram hafif sik boyutlari vardir. Yani, bu tür ölçümleri kullanicinin cebinde tasimak için Widget çok kullanisli ve kolay. Yani, bu sik Samsung M7600 Beat DJ bu gadget kalitesini artirmak ve en kisa zamanda onu satin almak için cep telefonu kullanicilari arasinda ilgi duymaya pek çok fantastik özellikleri ve inanilmaz hizmetler var.