sözlesme T-Mobile ve firsatlar öde

Bu firsatlar daha az zorluklari ve taahhütleri planlari vermek Kadar T-Mobile Pay. Sen ön ödemeli planlar hayir yillik sözlesme, aylik faturalari ve hiçbir kredi kontrolleri var Kadar Aslinda T-Mobile Pay. Bu gelir, Sen firsatlar Go olarak T-Mobile Pay bosuna eger alabilirsiniz tüm özgürlügüne sahipsiniz.

Daha çok, Sen paketleri ve firsatlar müsterilere kablosuz servis onlar gibi tam yol almak için izin öde T-Mobile. Onlar kredi kontrolleri ve sözlesme görev süresi ve diger rahatsiz edici konular hakkinda herhangi bir sürprizlerle almazsiniz.

Eger firsatlar gitmek t-mobil ödeme

Çesitli paketler T-Mobile tarafindan sunulan ve Sen sim kart paketi Go gibi T-Mobile Pay bir tanesi edilmektedir. Aslinda daha ucuz yapmak aramalari paketi T-Mobile sim kart kullanma. Anlasma: Zaten £ 40 harcanan bir kez dakikasi sadece 5p için diger aglara arayin. Bu sim kart paketi, asagidaki alir Kadar Bunun disinda, T-Mobile bosuna karar müsterilerin ödeme:
1. Ingiltere’de ücretsiz sesli ücretsiz
2. Hiçbir pik oranlari vardir
3. Diger cep telefonu sebekeleri aramak zaman hiçbir ücret vardir
4. Bir metin indirimi satin kez yalnizca her kisa mesaj için 6p sarj edilir
5. Telefon yükseltme
6. Aktif T-Mobile sim kart paketi ile alti ay sonra bedava dakikalar ve metinler olsun

Bu plani içeren Kadar Öte yandan, T-Mobil Ödeme: ucuz arama oranlari tüm diger aglara, arama oranlari gece ve gündüz hem de aynidir, ve ücretsiz sesli da planin bir parçasidir.

As You Go T-Mobile Pay kullanmak için sadece su anda da sen su anda cep telefonuna uyumlu olan availed T-Mobile paketine dahil olan sim karti ile kullandiginiz sim kart degistirmek zorunda kullanarak. Ragmen, sadece emin olmak için T-Mobile web sitesinde bilgi almak için olan diger cep telefonlari ile uyumlu olmayan bazi cep telefonu markalari vardir.

Eger firsatlar gitmek t-mobil diger özellikleri ödeme
Sen hizmet ulusal kitada Dolasim ve yurtdisinda Devletleri Eger ABD’de iseniz, ve ücretsiz e-posta adresi, ülke çapinda uzun mesafe aramalari içerir Kadar T-Mobile Pay. Arayan kimligi, çagri bekletme ve 3-yönlü arama da hizmetin bir parçasidir.

Bu plan ve paketler Kadar T-Mobile Pay Nokia, Sony Ericson, LG, Motorala, Samsung ve Blackberry gibi cep telefonlari ile maç.

T-Mobile da onun plan ve garantisi var kati cep telefonlari ile firsatlar maçlar kadar net ve kaliteli kapsama saglayan bilinmektedir. Onlarin en büyük endise müsteri memnuniyeti oldugu için bütünüyle T-Mobile müsteri hizmetleri diger ag saglayicilari ile uyumlu olamaz.

T-Mobile tanitimlarini ve müsterilerine özel teklifler, biterse asla beri log-in neyin çevrimiçi onlar veriyoruz seyler erismek için Sen hesap Kadar ve sahip olduklari son yenilik T-Mobile Pay olan esas , erisim yönetimi, ve arama ve kisa mesaj bilgi veya kredi bilgilerini izleme içerir.