zerafet lg çikolata cep telefonlari isareti

Bugün, cep telefonu pazarinda yeni bir ürün çesitliligi, tanitim tedarikçiler ve olay pazarlamacilar ile yayildigini. Çikolata cep telefonu en son LG serisi diger ürünlerle pazar atiyor gibi vardir, LG ürünler, hiçbir arkasinda. Gelen askin ve bir megapiksel kamera, Bluetooth ve MP3 ile high-end baglantisi ile donatilmis bir multimedya zengini özelligi, onun genel performansi ile tatmin edici bir kullanici; LG çikolata cep telefonlari serisi keskin tasarim gibi seçkin özellikleri ile milyonlarca kalp zonklama can sikintisi.

Bu kadar LG çikolata cep telefonlari odaklanan bir fütüristik dokunmatik pedi teknolojisi ile donatilmis ultra ince tasarimi ve isikli klavye ile ergonomi açisindan yenilik, getirmek oldugunu söylemek dogru olacaktir. Ucuz LG çikolata cep telefonlari dokunmatik isik gelismis tuslari takip anlamda dokunma yoluyla uygulama algiladiklari için kullanici sunarak çekicilik katiyor 256K TFT LCD ekran geliyor.

LG çikolata cep telefonu yapisini açiklamak için genis ve 15.2mm kalinliginda, 48 mm uzunlugunda 95 mm boyutlari ile kisa olabilir. Tasarim açisindan, telefon çok sik ve sadece 83 gram agirliginda.

Kullanici bunlari 1280 × 960 maksimum çözünürlükte fotograf çekmek için yardimci olur entegre 1.3 megapiksel kamera ile hayrandir. Peki, multimedya özellikleri dikkate bu sepya, siyah ve beyaz, Solari ve negatif dahil resimlere özel efektler ekler. LG çikolata görüntü kalitesi olaganüstü! LG Chocolate tarafindan çekilen fotograflari çok nedeniyle yerlesik hafif ve düsük gürültü seviyesi esas olarak açiktir. Saniyede en çok 15 kare ile video kaydi size yakalamak için bakim sey yüksek kaliteli görüntüleri verir. Ayrica, kullanici gönderme ve MMS aktive ederek fotograf alma özelligi tadini çikarabilirsiniz.

Slayt ile sik bir cep telefonu mekanizmasi çok u gerilim veya MP3, AAC, AAC +, AAC + + ve WMA formatlarinda müzik destekledigi gibi bos zaman sizi rahatlatir entegre medya oynatici, ile kullaniciya sunuyor açar. LG çikolata kullanici Gelismis Ses Tanima teknolojisi ile sesli komutlar verebilir. LG Chocolate cep telefonu 128Mb toplam depolama kapasitesine sahip olarak kullanici fotograf çekimi ve indirme sarki sahiptir.

LG çikolata cep telefonlari kamera ve entegre müzik ile kullaniciya sunuyor ama çok Bluetooth kablosuz teknolojisine sahip kablosuz gitmek için kullanici izin sadece. Bluetooth kullanici kisa mesafede veri aktarimi ve Çevirmeli-Ag özelligini kullanarak Bluetooth üzerinden dizüstü veya PC baglayarak çevrimiçi ile. LG çikolata cep telefonlari bu tri-band GPRS ile donatilmis baglanti, WAP 2.0 tarayici, e-posta istemcisi ve USB ve Bluetooth gibi diger baglanti seçenekleri ile kullaniciya sunuyor.