alarak harika fotograflar – 3 iyi kamerali cep telefonu yorumlanan

Insanlar yeni bir mobil reserching giderken bir cep telefonu kamera kalitesi önemli bir husustur. Büyük bir kamera ile bir cep telefonu seçimi ve bir tek basina dijital kamera olmadan ve etrafinda çok fazla sey tasima ihtiyacini azaltmak için saglar. Iste su anda mevcut en iyi kamerali cep telefonu 3 bir göz atin. Bu Samsung Ultra Touch Ultra, Sony Ericsson C905 ve yeni Nokia N86 dahil.

Samsung S8300 Ultra Touch Ultra ilk Samsung Ultra Touch kadar popüler gibi popüler olmaya ayarlanmis bir üst düzey, yüksek özel bir telefon. Bu sik görünümü ile profesyonel ve gençlik pazara hitap wll ince dokunmatik ekranli cep telefonu. Çizilmez TFT dokunmatik ekran ekranda tüm bilgilerinizi kolayca vize verme ve onun 8 mega piksel kamera ile çektiginiz resimleri görüntülerken, etkileyici bir 2.8 inç. Kadar 3264×2448 piksel çözünürlüge sahip fotograf çekmek hangi. Bu otomatik odaklama, çift LED flasa sahip ve saniyede 30 kare video kaydi yapabilirsiniz. Bir Sat Nav cihaz lutfen olarak kullanilabilir, böylece Tocco Ultra GPS içerir. Sadece asagi bu baska parlak telefon ile Wi-Fi Samsung basarisizligidir saglar.

Ikinci telefon Sony Ericsson C905 oldugunu. Hangi bir Cyber-shot cep telefonu çok popüler bir cep telefonu olan ve fotograf bir sürü saklamak saglamak için 8GB kapasiteli bir bellek ile geliyor olmasidir. Kalitesi Sony Ericsson C905 ile birinci sinif – genellikle Sony orada adi koyduk bir ürün beklediginiz hangi bir sey. Bu telefonda kamera kullanimi kolay, sadece bu çekim kadar kamera uygulamasini ve göz etkinlestirmek için objektif kaydirarak açin. 8 megapiksel, Xenon flas, görüntü sabitleyici, kirmizi göz azaltma ve 30fps video çekimi ile, bu fonksiyonlari ve performans çizme ile gerçek bir fotograf makinesi.

Sony Ericsson C905, ayni zamanda müzik ve teklif derinlik eklemek için multimedya yazilimi kullanir. Bu, 2.4 inç ekran, iyi bir müzik çalar, FM radyo, stereo Bluetooth ve ayni zamanda daha büyük bir ekranda fotograf ve video görüntülemek için TV çikisi vardir. HSDPA ve Wi-Fi ile, C905 de internette sörf yapabiliyor. Google Maps ve Way Finder nav uygulamalar oturdu ile bir GPS alicisi vardir. Sony Ericsson C905 var cep telefonlarinda fotograf çekmek için bir yetenek, tutku ya da bagimliligi olan kisiler uygun olacaktir mükemmel kamerali vardir.

Son olarak Nokia N86 8MP cep telefonu bir bakacagiz. N86 en son Nseries cep telefonu ve bir 8 mega piksel kamera sahip ilk Nokia oldugunu. Nokia N86 paketleri yeterince deneyimli bir fotografçi etkilemek için yumruk iddia ediyor. Nokia N86 Panoramik fotograf, kisa gecikmeleri ve parlak ve düsük isik kosullarinda zorlu süper keskin fotograflar için degisken diyafram için genis açili Carl Zeiss Tessar lens kullanir. Deklansör ve teknoloji daha az hareket bulanikligi ve flas vurdu sizin hiç renk ve detay ortaya çikarmak için yeterince güçlü çift LED kamera ile masal resimlere saglar.

Nokia N86 8MP bilerek mobil fotograf fantatics için tasarlanmis ve 4.000 görüntüye kadar saklamak için saglar dahili hafiza 8 GB sahiptir. Bir tek basina dijital fotograf makinesi gibi, bellek yuvasina 16 GB microSD kart takarak satin artirilabilir Nokia N86 8MP cep telefonu Nokia Maps en son sürümü ile geliyor provided.The ve Sat Nav kullanilabilir. Insanlar cografi etiketli fotograflar ve videolar gibi kisisel bir içerikle paylasabiliyorlar ve socsil ag sitelerine yüklenebilir. Daha önce belirtildigi gibi, büyük de bir yaya sokak haritasi olarak kullanilabilecek bir Sat Nav olarak kullanmak – Nokia N86 8MP, dahili pusula, bir deneme navigasyon lisansi ile birlikte gelir.