bögürtlen 8830 smartphone ile dünya ile bagli kalmak

Blackberry 8830 akilli telefon QWERTY tus takimi, yüksek hizli e-posta ve mesajlasma yetenekleri, dahili bir GPS navigasyon ile equpped edilir. Blackberry 8820 akilli telefon microSD kartlari ile daha da genisletilebilir dahili hafiza 64 MB vardir. Müzik (AAC, MP3, WMA) tadini çikarmak için 8830 özellikleri sasirtici hoparlör, ama sadece ortalama ses kalitesi proje. Bu akilli telefonlar, telefon numaralarini veya e-posta adreslerini degistirmek zorunda kalmadan, tam mobil ses ve veri kapsami ile dünya seyahat böylece GSM / GPRS aglarinda küresel dolasim yetenegine sahip ilk CDMA BlackBerry smartphone.

Blackberry 8830 akilli telefon tedbirler 114mm x 66mm x 15mm boyutunda (4.5 “x 2.6” x .6 “) ve 134g agirliga sahip. Bir yatay QVGA (320×240) piksel çözünürlük sunuyor ve iyi renk doygunlugu ve parlaklik vardir. pil tasarrufu. ekran bu boyutta bir cihaz için makul olan, kösegen “hakkinda 2,4 ölçer otomatik parlaklik ayari modu okunabilir ekran tutar. BlackBerry 8830 yeni BlackBerry formu bu sik, ince vücut ve topunu kontrolü, microSD kart yuvasi, Bluetooth 2.0 ile faktör, e-posta destegi itmek, PIM uygulamalari ve GPS ve navigasyon dahili vardir. Kamera-az BlackBerry 8830 çalisma ortaminda daha fazla güvenlik gerektiren kurumsal kullanicilar için tasarlanmistir. Her iki dijital çift bant 800/1900 MHz CDMA sebekeleri ve çift bant 900/1800 MHz GSM / GPRS Avrupa ve Asya kullanilmak üzere aglar (ABD olan 8830 yaramiyor, sadece 850/1900MHz GSM bantlari kullanan ‘üzerinde Blackberry 8830 akilli telefon çalismalari t destegi). 8830 World Edition da (ama düzenleyemezsiniz) Word, Excel ve PDF dosyalarini görüntülemek saglar. BlackBerry Messenger dahil, ama daha evrensel iletisim araci oldugu gibi biz, BlackBerry cihazlar indirmek için ücretsiz Google Talk kullanmak için tercih edilir. BlackBerry 8830 bir akilli telefon daha fazladir. Ayrica yetenek, MP3 dinlemek video izlemek ve depolamak, düzenlemek, görüntülemek ve paylasmak fotograflar için bir dijital multimedya oynatici var.

Blackberry 8830 akilli telefon arayan kimligi gösteren bir 128 x 160 harici ekran ile donatilmistir. Bu harici ekran çok kolay e-posta önizleme yapar, sms ‘ya da aslinda telefonun ekranini açmak zorunda kalmadan telefon görüsmeleri de bir analog veya dijital saat kullanici seçimine bagli olarak hem de iletileri ve diger bildirimleri bildirimleri gösteren veya gösterecek Bu düsük pil gibi uyarilari. BlackBerry 8830 Pil ömrü son derece etkileyici. Sik sik aramalar, hem de gönderme / alma metin mesajlari ve e-posta yaparsaniz, BlackBerry sarj etmek gerek önce iki veya üç gün muhtemelen yaklasik sürecek. Kolayca 8830 ve bilgisayariniz arasinda kisiler, takvim ve e-posta senkronize etmek için verilen yazilim kullanabilirsiniz. Eger dogrudan bilgisayariniza baglayabilirsiniz, böylece bögürtlen 8830 smartphone bir mini-USB-to-USB kablosu ile birlikte gelir. Bilgisayarinizda bu isleve sahipse Ayrica, her zaman Bluetooth kullanabilirsiniz.