cect HiPhone en iyi iphone klonu

Cep telefonu CECT, su anda daha popüler internet üzerinde gidiyor, sen ebay sonra görebilirsiniz, youtube ve diger çevrimiçi reklamlar. Aslinda CECT cep telefonu QXMC Corporation, Çin’deki cep telefonlari önde gelen yerli üreticiler aittir.
En tipik CECT cep telefonlari büyük dokunmatik ekran, hem iPhone desteklenen görünüm, çift SIM kart, iyi donanimli hoparlör, son derece uzun bekleme ve konusma süresi ve all-in-one özellikleridir. Ve neden CECT ana nedeni popüler aliyorsaniz, bu fiyat nedeniyle, o 100 USD sey maliyetleri, ve 1 yil garanti ile yepyeni bir cep telefonu alabilirsiniz. Onun fiyat ve kalite ile parlar.

Çoklu dokunmatik teknolojisi – bu adi, görünüm ve hatta bu özellikleri ile, Çin en iyi iPhone Clone olarak kabul edilmistir olarak CECT HiPhone daha popüler olmustur. Iste HiPhone hakkinda bazi özellikleri oldugunu.

iyi:
CECT HiPhone diger CECT telefonu önceki sürümüne göre daha ince bir görünüme sahiptir. Telefon çözünürlügü 240 ile 3.5 inç ekrana sahip mükemmel kalitede görsel bir görüntü saglar x 320px. Bu telefon da eklendi yeni özellikler shake kontrol, video dönme, biri bir sonraki müzik ya da duvar kagidi için “sallamak” olabilir. Telefon yenilikçi çoklu dokunmatik kullanici arayüzü, çarpici görüntü ve sik bir tasarima sahiptir.

Kötü:
HiPhone birçok stereo Bluetooth ve 3G uyumlulugu da dahil olmak üzere cep telefonlari, ve TF hafiza karti genisletme bulunan bazi temel özellikleri sadece kadar 2G için yoksun.

Iste HiPhone için teknik özellikleri için özetidir:
– Çift sim kart (degil Çift bekleme).
– Dil: ingilizce, çince.
– LCD Boyutu: 3.5 inç, yatay dokunmatik ekran, 3.5inç 16:9 ekrani, 16 milyon renk.
– Kamera: 13.0 piksel; * 1024 1280 kadar, kayit süresi hafiza kartina bagli olarak degisir.
– Rom: 2G hafiza karti genisletme için.
– Veri Transferi: USB veri hatti / USB flash disk / mavi dis verileri.
– Açma / kapama: Otomatik güç açma ve kapatma, film baslangiç ??ve kapanis olarak MP4 destekler.
– Çalar saat: çalar saat kapatma, 3 grup her zaman için çalar saat ayarlamak, MP3 çalar saat müzik.
– Oyunlar: F1Race, Tang hanedani, büyük risk çift ejderha.
– Daha fazla bilgi: MP3, MP4, Handsfree, SMS grup gönderme, Ses kaydedici, WAP, el yazisi girisi, el yazisi + klavye girisi, Bluetooth, GPRS download, MMS, Hafiza, E-kitap, IP arama, hem de arayan için ses kaydi ve yanitlayanin, el titremesi müzik ve duvar kagidi. (sallayarak müzik ya da duvar kagidi degistirmek)