cep melodi pazarinda daha fazla pay viraj gerçek sesleri

Hepimiz zorunluluk bulusun annesi oldugu popüler atasözü duydum. Düsünme varliklar olarak, biz insanlar, farkli durumlarda ne gerek icat. Önce cep telefonlari icat, ve sonra biz özellestirilebilir bizim cep zil hem de daha ilginç hale getirmek için mobil sesleri en iyi dahil.

Cep telefonu zil sesleri en eski türleri tek sesli zil sesleri vardi. Biz bunlari duydum, onlari sevdim ve bizim telefonlar için bu zil sesleri indirilen. Ancak, cep telefonu zil sesleri en iyi sesler için arayis devam etti. Bizim cep telefonlarindan mp3 ses kalitesi duymak için bu gereklilik daha sofistike zil sesleri tasarim ve gelismesine yol açmistir. Gerçek sesleri ya da gerçek sesler, ses tonlari ve adi sesleri aralarinda bazilariydi.

Gerçek sesleri hem de müzik gibi sesler gerçek hayatta temsil yetenegine sahiptir. Gerçek sesleri ya da gerçek sesler de dünyanin farkli bölgelerinden kullanicilar tarafindan kabul edilmistir. Cep telefonu kullanicilarinin büyük bir bölümü dijital müzik indirme gibi tüm sarki durumu ragmen, gerçek sesi olarak bir sarki bir parçasi indirmek ve oynamak için prim fiyatlari ödeme umursamiyorum.

Önemli olan gerçek sesleri ya da gerçek ton popülerlik artiyor olmasidir. En son olarak gerçek sesleri ve cep telefonu zil sesleri en iyi sekilde bu artan popülaritesi hareketlilik pazarda kullanici davranisi analizi bellidir. Yeni bir arastirma raporlarina göre, cep telefonu zil sesleri gelirlerinin yaklasik% 60 gerçek sesleri tarafindan olusturulur. Tek sesli zil sesleri ve polifonik zil sesleri indirme birlikte toplam gelir içindeki payi% 33 katkida bulunmustur. Toplam gelirlerinin yüzde yedi geri arama tonlari indirme nedeniyle idi.

Raporun bulgulari, isim sesleri, ses tonlari, gerçek sesler, gerçek sesleri ve tek sesli zil sesi olarak cep telefonu zil sesleri farkli satin alma gerçek seyirci katilimi elde edilmistir. Bu Telephia, mobil iletisim sektörünün ihtiyaçlarini karsilamak için verilerin entegre analizi yapan bir kurulus tarafindan yayinlanmistir.

Raporun diger bulgular bazi kolay basvuru için asagida listelenmistir:

• Bu mobil kullanicilarin gerçek sesleri ya da gerçek sesi olarak indirilecek Gwen Stefani, Destiny `s Child ve Mariah Carey gibi pop sanatçilarin müzik tercih oldugu tespit edilmistir. 2005 yilinda önde gelen Sesler bazilari Gwen Stefani Hollaback Girl, Destiny `s Child tarafindan 2 U hitap vardi ve biz Mariah Carey Belong Together.

• gerçek sesleri tüm gelirlerinin Yetmis alti yüzde bazi özel türler vardi. Bu Rap / digerleri arasinda Hip-Hop, Pop ve Punk içerir.

Gerçek tonlarda gelirlerinin • Eleven yüzde ses tonlari geliyordu.

• online dijital müzik indirme gerçek sesleri yani sira popüler oldugu tespit edildi gibi popüler olan sarkilari.

Uzmanlar, kullanicilarin gerçek sesleri ya da gerçek sesler indirmek için ihtiyaç analiz ettik. Kullanicilarin yakisikli sofistike bir dokunus eklemek için bir teklif, hatta prim oranlari gerçek sesleri ya da gerçek sesler indirirken oldugu tespit edilmistir.

Gerçek sesleri böylece kullanicilar arasinda hemen bir hit haline gelmistir. Bu mobil sesleri en ilginç biçimlerinden biri olarak gerçek sesleri ya da gerçek sesler en söhretli yerinden kolay olmaz gibi görünüyor.