en ucuz cep telefonu planlari

Herkes para bu zaman kazanmak için araçlari ariyor. En uygun cep telefonu planlari için bulma zaman, bilgi miktari zihin ürkütüyor. Bir aylik plani veya ön ödemeli plani için ister misiniz? Sahip olmak zorunda sözlesme orani degerinde ücretsiz telefon var mi? Kullanicilarin bir dizi varsa bir aile en mükemmel seçim plani mi? Sunu kabul edelim ki, her sey zor ve herkes is istiyor, bu yüzden çesitli sorular yapmak ve kendi kullaniminiz için en iyi plani bulabilirsiniz.

Eger bir çok servis yararlanmak yoksa ön ödemeli planlari mükemmel. Sadece ara sira ya da acil kullanim için bir cep telefonu gibi insanlar bu gitmek için en maliyet etkin bir yöntem oldugunu bulmak. Sen kullaniminizi göre dakika olabilir ve internet ya da telefon kullanarak bunlari koymak için rahat oldugunu. Ben bu tür girer. Benim telefon için birçok kez daha az, yaklasik 20,00 $ bir ay geçirmek. Bu çocuklar için mükemmel. Wal-Mart 45,00 $ bir ay için sinirsiz konusma ve metin sunan bir Straight Talk telefonu plani vardir. 30,00 $ bir ay için sinirli konusma ve metin ile dogrudan konusma plani vardir. Bu planlarin hem de en modern telefonlari alabilirsiniz.

Eger bir plan olan önce düsünmeniz gereken bir kaç sey kesinlikle vardir. Sen planini kapsayan ne cografi konumlari bilmek gerekir. Ayrica telefon nasil kullanacagini düsünmeye gerektirir. Bu sadece telefon ise, sonsuz gece ve hafta sonu aramalari, cep telefonu aramalari için ücretsiz cep telefonu ve dakika zaman önemli sayida bir cep telefonu plani arzu. Bu sizin kullanilmayan dakika teslim saglayacak bir plan olmasi güzel.

Ne tesvikler sizin için önemli olan? Eger ücretsiz bir telefon ya da ekstra dakika ister misiniz? Sizin için ödeme yapabilirsiniz aylik ödeme için edinebilirler en istiyorum.

Ben tüm bu son derece karmasik görünüyor biliyorum, ama elinizde hafif bir anlik almak eger bilgili bir degerlendirme olusturmak için internet üzerinde gerçekleri hazinesi oldugunu. Yan telefonu planlari yana karsilastirmak Billshrink.com gibi internet sitelerinin vardir. Makul teklifler okuyun. Ben Aslinda onlar kendi $ 10,00 planlari yapmak “. 10,00 $ bir ay kadar küçük planlari” diyerek baslayan birkaç bulundu, ancak dakika içinde almaz. Bu ayri olarak satin alinir. Önemli tasiyicilari bir miktar üst düzey planlari veya Emekli Kisi üyeleri için Amerikan Dernegi vergi orani indirim önermektedir.

Kredi kartlari oldugu gibi, bazen sorarak sadece bir ücret azalma olabilir. Ücretsiz telefonlari, her ekstra hatti için küçük bir maliyet, ve aileler veya arama daire üyeleri arasinda ücretsiz konusma sunan çesitli aile planlari vardir. Küçük sorusturma yapmak ve sizin ve aileniz için en düsük fiyatli cep telefonu planlari kesfetmek için kesin konum.