hp en webos tablet hp touchpad

HP tablet PC segmentinde gerçek bir güç olarak Apple iPad gelisiyle önce Tablet PC’ler yapiyor bir sirkettir. Bu nedenle, sirketin tablet bilgisayar segmentinde Apple iPad yenerek tek misyonu ile yola çikmis ve bir kez daha üstünlügü kurulmasi. HP TouchPad bunu basarmak için sirket tarafindan açilacak ürünüdür. Özellikleri bir göz alarak kolayca HP bu tablet PC çok daha güçlü ve Apple iPad daha zengin daha fazla özellik oldugunu ortaya edecektir.

HP TouchPad boyutu açisindan Apple iPad benzer olacak boyun .7 inç ekran ile geliyor olacak. Ayrica 1024 x 768 piksel ayni çözünürlüge sahip olacak. Bu XVGA çözünürlük ve HP TouchPad bu çözünürlüge sahip olmasi çok az cihazlari biridir. Tablet PC de sizin elinizde 13.7 mm kalinliginda seyri son derece ince olacaktir. Ayrica tablet PC segmentinde için web OS isletim sistemi getirecek ilk Tablet PC. Bu web OS isletim sisteminin 3.0 sürümünü kullaniyor olacak. Bu, her gün piyasaya olan diger Tablet PC’ler bol keskin bir tezat olusturur. Hepsi kendi kalbinde android isletim sistemine sahip olacak, ancak HP TouchPad bu rekabet arasinda taze bir nefes olacaktir.
Tablet PC 1.2 GHz çift çekirdekli islemci hizmet verecek RAM bir kuyruklu 1 GB ile geliyor olacak. Bu kolay bir tablet PC kullanilan ve kolayca Motorola XOOM kullanilan 1 GHz çift çekirdekli islemci yenecek en hizli islemcisi. Kesinlikle HP ürününün üstünlügünü dogrulayacaktir bir islemci. Tablet PC 1.3 megapiksel kamera bakan bir arkadasi ile geliyor olacak. Bu Bluetooth ve seviyor, Wi-Fi ve 3G içerecektir baglanti seçenekleri bol ile görüntülü arama destek olacak. HP TouchPad diger baglanti özellikleri de GPS destegi içerir. HP TouchPad ile dahili bellek 16 GB veya 32 GB olacak ve tablet PC harici hafiza karti destegi olacaktir.

HP TouchPad tablet PC stereo hoparlörler Eline gerçek yasam ses getirecek çünkü hiç bir Tablet PC’de kullanilan en iyi konusmacilardan biri ile gelmesi bekleniyor. Bu MP3 WAV formatlarini tüm yol gidiyor baslayarak biçimleri bir dizi destek olacak çünkü HP TouchPad sesin tadini çikarmak için en iyi cihazlari biridir. HP bu parlak yeni cihazin fiyatlari ortaya konamamistir ancak HP TouchPad, Ingiltere baslatilan alma sürecinde su anda.