HTC Touch HD ve HTC büyü arasindaki benzerlikleri ve farklari

Bu gün bir piyasada cep telefonu üreticileri bol bulabilirsiniz ve bu çarpici yakisikli Ingiltere insanlarin çok sayida çekmektedir. Nokia, BlackBerry, Samsung, HTC gibi, popüler mobil marka adi bazilaridir. HTC yüksek kullanicilar genis bir yelpazede tarafindan sevilir lider mobil markalarindan biridir.

HTC modelleri Ingiltere’de insanlar çok sayida çekmistir. Bu cihazlarin popülerlik birçok kez hangi modeli degil alinip hangi gereken karar vermek gerçekten zor olur gerçegi ile hayal edilebilir. Hangi cep telefonu dikkatli bir karsilastirma yaparak kolaylikla digerinden daha iyi olduguna karar gibi ama, bu, çok zor bir görev degildir.

Bu baglamda, HTC HD ve HTC Magic örnegin karsilastirilabilir. Bu yakisikli ikisi de üçüncü nesil teknoloji destegi ve gelismis özellikleri çok sayida var. Bu iki cihazlarin özellikleri birçok birbirleriyle benzer. Öte yandan her ikisi de çok farkliliklar da mevcuttur. Bazi özellikler bunlardan herhangi eksik gibi görünüyor Ama, eger, o zaman bu özellikler kolayca diger güzel özellikleri ile kapli olabilir.

Kamera özellikleri mevcut gün cep telefonlarinda temel özellikleri olmasi gerekiyordu. Onlar kullanicilarin unutulmaz olaylarin anilari güvende tutmak için izin verir. HTC Touch HD 2592 x 1944 piksel görüntü çözünürlügü ile 5 mega piksel kamera var. Öte yandan HTC Magic 2048×1536 piksel görüntü çözünürlügü destekleyen 3.15 mega piksel kamera olusur. Otomatik odaklama özelligi her ikisi de yaygindir.

Mesajlasma özellikleri en çok bugün gençler tarafindan kullanilan tesislerdir. Hareket halindeyken size arkadaslariniza güzel metin ve grafik gönderme gençlerin çok görmüs olmali vb her ikisi de ortak olan bu iki araçlar, bir mesajlasma servisleri SMS, MMS, e-posta ve anlik mesajlasma. Ayrica video, görüntü ve diger dosyalari bu yakisikli Bluetooth tesis ile tamamen ücretsiz gönderilebilir.

Her yakisikli yazilim yani sira bilgisayar bir isletim sistemi altinda çalisir. Bu cep telefonu firsatlar islemleri için bir platformdur. Touch HD, Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional altinda çalisir. Ancak, Android Magic durumunda kullanilir.

YouTube istemcisi World Wide Web üzerinde YouTube web sitesinin videolari izlemenize olanak saglar birçok cep telefonu firsatlar desteklenen bir özelliktir. Yukarida adi geçen özelligi, dokunun HD mevcuttur, ama Magic mevcut degildir. Yönergeleri hakkinda bilgi almak içindir baska son filmi dijital pusula, Magic mevcuttur, ancak Touch HD yoksundur.

Bu HTC Touch HD ve bu cihazlarin her ikisi de gelismis çesitli özellikler olusur bu HTC Magic karsilastirarak sonra söylenebilir. Bu aletler her ikisi de bazi özellikleri birbirini daha iyi performans. Kullanicilar kendi ihtiyaçlarina göre modellerin herhangi birini seçebilirsiniz. Umarim, büyük marka HTC önümüzdeki zaman içinde biraz daha güzel modeller baslatacak.