i para için benim telefon satabilirsiniz

Para için telefon satis düsündünüz mü? Sunlari yapabilirsiniz, biliyorsun. Neden eski cep telefonu ile birlikte bazi ek para kazanmak degil mi? Tamamlanmasi için yeterince kolaydir, ve cebinizde biraz para koyarak yaparken ayni zamanda bu daha az sansli ve ayni zamanda çevre disari yardim ediyoruz.

En kisa sürede bunu tamamlamak için var ne kadar basit gördügünüz gibi, muhtemelen para için telefonu satan aliskanligi içinde alirsiniz. Ve bu düsünün: siz de, arkadaslariniz ve is için söz edebiliyoruz. Onlar bir sorun olacagini düsünüyorum, bu sadece cebinizde içinde çok daha fazla para olacak! Bu gerçegi bileceksiniz. Bu, hizli, basit ve eski cep telefonlari geri dönüsüm için agrisiz var. Bunu yaptiktan sonra ve siz de, iyi hissedeceksiniz.

Geri dönüsüm için hazir 500 milyon cep telefonu

, Bu inanilmaz sayida degil mi? Ama dogru degil. Bu kadar Amerikan çogu Kuzey cep telefonu kullanicilari, son satin ardindan yenilerini sadece 18 ila 24 ay satin tahmin edilmektedir. Bu çöp kutusuna gidiyor ve daha sonra dünyanin yasam alanlarina kadar sarma çok faydalidir cep telefonu bir çok sey var.

Gezegen düzenli olarak aday olan sonlu kaynaklari vardir. Akilda eski belirterek tutun, ‘Biz anne toprak miras degil, biz çocuklarimizdan ödünç.’

neden telefon için para almak degil mi?

Para için telefon satin Bazi sirketler otantik deger 85% olarak bir sürü gibi saglayacaktir. Tabii ki daha yeni ve daha üstün telefon, alacaginiz daha fazla para.

Cep telefonu hasarli olsa bile, yine de bunun için nakit elde etmek için bir konumda olabilir. Çok sayida atilir telefonlari yenilenmis ve daha sonra onlara ihtiyacimiz var ama onlari yönetemezsiniz kisilere verilebilir. Daha iyi bir varligi olmasi teknolojileri kullanabilirsiniz 3. gezegen ülkelerde insanlar. Kendi çocuk veya yasli anne ve baba ile temas halinde olmak gerekir kendi ulus kisiler.

sadece çöpe cep telefonunuzu atmayin

Bazi perakende magazalari cep telefonu geri dönüsüm kutulari var. Sen telefon atmak ve bu olmasidir. Mükemmel bir kavram olmasina ragmen, neden bunun için para almak degil mi? Bu da onlarin zaten tamamlamak için gidiyoruz ne. Bu para cebinizde içinde daha iyi olmaz miydi?

Çogu cep telefonu geri dönüstürülebilir. Cep telefonu geri dönüsüm aldiklari hangi cep telefonlari size gösteren, kendi web sitelerinde önemli listeleri vardir. Kontrol listesi etrafinda telefon bulun ve basit talimatlara uymak. Eger çöp içinde atmak mümkün oldugu cep telefonu için elde edebiliyoruz ne kadar nakit sok olabilir.

kendi kendine yardim, çevre yardimci

En elektronik atik çünkü üretilen konum kaynaklari ile sadece çevreye zarar verebilir. Televizyon ve bilgisayar açikça daha büyük olsa da, depolama girmeden cep telefonu çoklugu diger elektronik gibi ciddi olarak kombine etki yapar.

Kursun, civa, kadmiyum ve sadece cep telefonlari olan tehlikeli malzemeleri üçüdür. Kadmiyum insan kanserojen olmak için kanitlanmistir. Bu malzemeler zemin ve su kirletebilir. Biz bizim cep telefonu geri dönüsüm zorunda oldugu bir yasa degil iken, son derece tesvik edilmektedir. Neden çözüm parçasi olmak degil mi?