iphone ped 3 döner standi

Eger çogu insan gibi iseniz, daha büyük olasilikla bir çok yogun ve son derece yogun bir hayatim var. En gibi, çoklu görev sanat formu hakim olmasi, ve böylece, daha önce hiç farkli çoklu görev için izin veren bir cep telefonu benimsemistir. Apple iPhone ile, e-posta, kisa mesaj arasinda ileri ve geri geçis ve internette sörf tarafindan, ayni anda birçok görevleri gerçeklestirebilirsiniz. Ancak, yogun bir birey olarak, bazen iPhone tutmak zorunda çok fazla olur ve size gereken kadar verimli olmasi mümkün degildir olabilir.

Bir masaüstü bilgisayar, bir ofis telefon hatti ve iPhone varsa, bu, bir ofis ortaminda geçerlidir. Tüm bu degiskenler dengelemek için çalisiyor karisiklik veya korkunç bir bas agrisi, kötü de gidebilirler. Eger bir iPhone varsa bu yüzden, bu inanilmaz ürün yardimseverlik genisletmek yardimci olmak için orada pek çok ürün vardir.

Eger iPhone ile sahip olabilecegi en iyi aksesuarlardan biri PED 3 Döner Standi oldugunu. Bu inanilmaz standi size iPhone ile gerçekten eller serbest deneyimi olmasina izin verir. Evde veya ofiste olsun, bu aksesuar kendisi gerçek bir cankurtaran olacagina. Çok basit nasil çalistigini, sen stand iPhone eklemek, ve böyle bir Türkiye ve peynir sandviç patronunuz için e-posta yazma, ya da yemek gibi, diger girisimler için ellerinizi kullanmak için izin, bir yerde tutar . Temelde bu standi iPhone etrafinda tasarlanmis, böylece sorunsuz uyacaktir.

Bir kez standi kurmak, bunu disari çikmis küçük bir silah oldugunu göreceksiniz, ve bu ekran engel olmadan, iPhone üzerine yapacak bu silah oldugunu. Diger standlari farkli olarak, bu PED 3 iPhone standi bunu tuttuklari gibi eger iPhone kullanmaniza olanak saglar. Eger stand içine iPhone yerlestirin sonra, aslinda yatay dikey olmaktan döndürmek mümkün olacak.

Size telefon ile ne yaptigini bagli olarak iPhone nasil görüntülemek istediginizi seçin. Is yerinde, yatay çevirmek isteyeceksiniz daha, böylece bir tam ekran film keyfini çikarabilirsiniz yaparken bir film izliyorsaniz. Ancak, bir kisa mesaj göndererek ya da bunu dikey tutmak isteyebilirsiniz daha, telefonda konusurken eger.

Bu iPhone standi elinde fazladan bir çift olmasi gibi tam anlamiyla. Bir kez bunu iPhone hem de sizin is günü boyunca devam etmek için ellerinizi bosaltir için güvenlik saglar, çünkü onsuz yasamak istiyorum asla, satin. Bu standi 360 derece döndürmek mümkün, ve ayni zamanda aralarindan seçim yapabileceginiz iki farkli açi pozisyonlari ile birlikte gelir. Ayrica, bu yonga ve diger can sikma engelleyen üstün çelik konstrüksiyon yani sira pismis üzerinde kaplama ile yapilmistir çünkü kirma bu standi konusunda endiselenmenize gerek asla. Ve iPhone üzerine tutun sardi kauçuk ile kaplanmis metal yapiliyor, son derece yumusak.