Micromax çift sim q3 ve q5 cep telefonlari yakalamak

Micromax cep telefonlari su anda Hint pazarinda en çok tercih edilen mobil marka haline gelmistir. Sirket son ve son teknoloji ile geliyor. Bugün Micromax mobil de uluslararasi cep telefonu markalari için zorlu bir rekabet veriyor. Micromax bir yakisikli yaklasik% 70 çift sim seçenegi ile geliyor. Piyasada birçok Micromax çift sim cep telefonlari baslatarak sirketin iki cep telefonu tasima birçok Hintli tüketicilerin sorunu çözmüstür.

Micromax çift sim cep telefonlari tüm yeni özellikleri ile doluydu ama telefonu fiyatlari nispeten diger markalara göre ama kalite ve stil ödün vermeden düsürür vardir. Micromax mobil Hint cep tüketicilerin zihninde onun unutulmaz görüntü yapti. Biz ilk mobil marka aklimiza gelir çift sim cep telefonu satin almak düsünüyorsaniz elbette Micromax oldugunu. Fiyat endise kadariyla Micromax mobil düsük fiyatlarla zengin özellikler sunuyor.

Birkaç ay önce Micromax Hint mobil pazarindaki q serisi baslatti. Bu serinin her yakisikli ilginç ve heyecan verici özellikleri çok var. Micromax q3 ve Micromax q5 de bu serinin sadece sasirtici telefonlar bulunmaktadir. Micromax q3 çift sim cep telefonu ve QWERTY tus takimi bulunuyor. Onun görünüyor hakkinda konusmak, kesinlikle Blackberry telefon taklit eder.

Micromax q3 çift sim cep sadece 1.3 mega piksel kamera tasir ve ayni zamanda sosyal ag uygulamalari ile önceden yüklenmis. Ayrica Yahoo Messenger, G Talk, MSN Live Messenger gibi Nimbuzz haberciler destekleyebilir. Bu ile her zaman her an her yerden arkadaslarinizla baglanabilir.

Cihaz ayrica, MP3, AMR, midi ve wav olarak Stereo FM radyo, çok müzik formatlari gibi bazi eglenceli özellikler sunuyor. Bluetooth ile arkadaslariniz ve PC ile, müzik resim paylasmak ve aktarabilirsiniz. Micromax q3 çift sim cep telefonu hafiza microSD kart ile 2 GB’a kadar genisletilebilir. Telefon Rs fiyat etiketi ile birlikte geliyor. Hindistan’da 4200.

Micromax q5 çift sim de Facebook cep telefonu olarak da bilinir. Telefon gençlerin talebine göre tasarlanmistir. Bu 2mega piksel kamera destekler ve bellek 8 GB’a kadar genisletilebilir olabilir. Bu telefonla diger özellikleri destek Micromax q3 çift sim cep oldukça benzer. Hindistan’da bu parlak telefon fiyat Rs 4500 hakkinda yakindir. Ben size daha iyi seçenekler sunacak Micromax q5 cep telefonu için gitmek için önerebilirsiniz.