nokia c3 gözden

bak, tasarim, (8/10) hissediyorum

Parlak henüz garip görünümlü pembe ve altin rengi batirilmis, Nokia C3 düzenli gri minnetle mevcuttur. Satafatli renkler bazi begeninize alabilir, ama parlaklik kesinlikle olmaz. . Da parmak izi ile ön kapak kesinlikle durumda ise bir adli test kanit kaniti haline gelebilir. Aksine, arka kapagi iyi bir kavrama veren mat bir renge sahiptir ve smear daha az egilimli.

QWERTY klavye Nokia C3 alt alani en tüketir. Için verilen ekran alani alinir gibi bu kez karari oldukça Nokia’nin lehine egim degildir. QWERTY seyden önce, çagri butonlari ve D-pad de oturup, ve sisman basparmak için yeterince büyük. Benzer sekilde, gümüs dügmeleri ters tarafta iyi dinlenme, dogru bir iken SNS topluluklar için size rehberlik için sol bir özellestirilebilir.

3.5mm kulaklik gibi diger donanim parçalari üst komsu güç konektörü üzerindeki yakisikli kural. USB portu ve microSD kart yuvasi menteseli kapaklarla çatili, soldaki bulunmaktadir hem.

Eger ekran görüntülediginizde mutlu bir yolculuk aniden aniden sona erer. 114g agirliginda, bir daha büyük bir ekrani 2.4-inç teklif bekleniyor. Onun 320 x 240 piksel çözünürlük, ayni zamanda web fotograf / video tarama veya görüntüleme için ideal degildir. Ayrica, dokunmatik ekran eksikligi bize kaydirma ve tarama için 4 yönlü navigasyon pad üzerinde asili birakir. Oldukça biz tercih degil ne, ama biz bu fiyata daha fazla bilgi için sorun olabilir.

özellikleri (8/10)

S40 arayüzü ile zengin olanlar, yakinda Nokia C3 asmak alacak. S40 kullanici arayüzü hiç Hitchcock filmi ve gelismis kullanici arayüzleri maruz kalmamis insanlar olacak ‘kesinlikle degil bu konuda besik. Herkes S40 modasi geçmis ve Nokia’nin üst seviye akilli telefonlarda kullanilmaz farkinda oldugu gibi Öte yandan, S60 kullanicilari hayal kirikligi ve saskinlikla baslarini düsecek.

Oldugu gibi üç bölüme ayrilmistir, üst panel kisiler için atanir, sosyal ag siteleri ve fotograf makinesi gibi multimedya kisayollari için alt panel için orta bir, Facebook ve Twitter gibi medya oynatici vb Sosyal ag siteleri siki, entegre edilmistir kisileri veya dogrudan Topluluklar ‘kisayolunu kullanarak araciligiyla erisim kolay. Hakli olarak, Nokia C3 gevezeler için iyi bir telefon yapar.

Mesajlasma birbirine örme ve özel bir mesaj merkezi bulunan çesitli hesaplar ile hizli oldugunu. Sizin e-posta, SMS ve anlik iletileri bir dügmeye tiklamasiyla bir yerde tüm vardir. Benzer e-posta ve anlik mesajlasma hesaplari ile böyleydi. Bir parmak hareketiyle de kurmak ve Nokia Google Talk, Yahoo Messenger, Gmail ve Ovi Mail dahil olmak üzere, seçim için çesitli hizmetler saglar.

Bir sosyal ag telefonu olma hakkinda sahip olan Nokia baglanti özellikleri de dahil olmak üzere ise amnezi muzdarip gibi görünüyordu. Wi-Fi tam istifini bozmadan gösterdi, ama 3G hiçbir yerde görülecek oldugunu. Bütün ülke ve bölgelerde Wi-Fi kapsama alani sunan ve bize destek dökmeyen GPRS / EDGE birakilmistir degil.

Çekim video ve tiklayarak fotograflari sadece temas resim layik ve hiçbir sey daha az 2MP kamera birakilmistir. Müzik çalar ve radyo gibi diger medya özellikleri düzenli ve beklenen is yapmak.

baglantisi (6/10)

Nokia C3 için olagan baglanti seçenekleri ile GPRS / EDGE ve Wi-Fi destegi bulunmaktadir. Ne yazik ki, 3G destegi, bir zorunluluktur bir sosyal mesajlasma cihazi olarak pazarlama eger. Degildir Bu rahat web sayfasi ve indirme veri bulmakta olarak bir Wi-Fi hotspot bu telefon bir rüya gibi çalisir zaman .. Diger baglanti seçenekleri Bluetooth ve ses dinleme için 3.5mm jack 2.1V içerir. Daha sonra uygun bir sekilde Nokia Ovi Suite tarafindan desteklenen PC’ye veri, aktarimi için miniUSB portu var.

performansi (7/10)

Nokia C3 çagri yapma bir çaba çok almaz ve iyi çagri kalitesi ile desteklenmektedir. Ancak, Nokia C3 temel kusur 3G eksikligidir. Neden?! Mevcut degil Wi-Fi kapsama oldugunda size indirme ve tarama için sinir bozucu GPRS / EDGE hizinda dumanli birakilir. Ayrica, dahili bellek kapasitesi 55 MB ile sinirlidir, ama bu 2 GB microSD kart ile yükseltilebilir. Bu multimedya veri dikkate düzenli olarak bilgisayara aktarilir, fotograf ve videolari saklamak için yeterince yeterlidir.

2MP kamera modasi geçmis ve C3 de temel bir flas ve otofokus islev eksik. Kisi ile sinirlidir kamera, ve koyunda video yönetmenlik hayal edin.

Pil ömrü ile ilgili olarak, az söylemek cimri oldugunu. Diger bir deyisle, çalisma sadece iki saat içinde pil çubugu tek bir yerde düser. Eger önemli aramalari eksik önlemek istiyorsaniz her gün telefonu sarj etmek için tavsiye edilir.

Daha önce belirtildigi gibi müzik çalar gayet iyi ve radyo bir 3.5mm audio jack ile çalisir. Ancak, RDS ile birlikte geliyor, böylece dinleme hangi istasyonu biliyorum.

Konaklama ücreti (6/10)

Nokia C3 diger sosyal mesajlasma akilli telefonlar dogrultusunda bir rüya telefon degil. Ancak, bir bütçe cihaz sunuyor ve biz görmek isterdi özelliklerini devre disi chomp egilimindedir .. S40 sinirlamalari ve telefonun iyi parçalari tarihli pil ömrü bulaniklik vardir. Ayni zamanda, düsük fiyat, destekleyici klavye ve fantastik sosyal ag özellikleri giderek, Nokia hayranlari tarafindan adil yargilanma hak ediyor.

artilarini
– QWERTY klavye
– Wi-fi
– Sikica entegre SNS siteleri
– 3.5mm ses jaki
– Bütçe telefon

eksilerini
– Yok 3g
– Düsük kaliteli kamera çözünürlügü
– Hayir LED flas, otofokus
– S40 UI modasi geçmis oldugu
– Hayir çoklu görev
– Kutuya, bu USB kablosu gibi aksesuarlar eksikligi
– Hayal kirikligi web tarama