Samsung S8300 Ultra Touch Ultra Edition telefon

S8300 Ultra Touch Ultra Samsung en yeni cep telefonu ve mükemmel bir telefon olacaga benziyor. Samsung bu yeni telefon bir ince cep telefonu oldugu anlamina gelir sadece 12.8 mm kalinliginda. Samsung Ultra Touch Ultra otomatik odaklama, görüntü sabitleme, gülümseme ve görüntüleri ve videolari üfleme kalitesi akla verir yüz tanima teknolojisi ile inanilmaz 8 mega piksel kamera ile donatilmistir.

Disinda yüksek yogunluklu kamera, Samsung bu cep telefonu ile AMOLED ekran film izlerken hissediyorum taze verir son DivX video oynatici ile birlikte geliyor. AMOLED (Active Matrix Organik Isik Yayan Diyot) genis ekran harika görünüyor ve üstün kalite video görüntüler, bizim için ekranin bu tip gelistirilen mühendisleri sayesinde.

Yeni Samsung Ultra Touch Ultra aslinda bir dokunmatik ekranli cep telefonu ve bu telefona daha iyi kontrol için TochWiz arabirimini destekler. Bu navigasyon ve tarama basit ve kolay, böylece her bireyin herhangi bir sorun ve tereddüt, TouchWiz teknolojisi sayesinde olmadan çalisabilir hale getirir. Bu kayar kapakli cep telefonu renkli taslak ile sik tus takimi ile birlikte gelir. Onun alfanümerik tus takimi basma veya kolay ve rahat T9 akilli metin teknigi kullanarak yazarak bir mesaj yapar 12 tuslari bulunuyor.

Bu güç dolu cihaz yapar bu son Samsung S8300 Ultra Touch cep telefonu, en müzikal yetenekleri hakkinda Lets ‘konusmak. RDS teknolojisi ile bir dijital FM radyo size cep telefonunda kayitli hiçbir parça oldugunda en sevdiginiz sarkilari dinlemek için yeni bir yol verir. Gelismis bir müzik çalar iyi S8300 telefon donatilmistir, böylece kullanici en sevdikleri sarkilari dinlemek için her seçenek alir ve MP3, AAC, WMA vb dahil olmak üzere hemen hemen tüm dijital formatlarini destekler.

Bluetooth 2.1 son sürümü ile dahil oldugu için Samsung Tocco Ultra Edition baglanti özellikleri görkemli. Bluetooth teknolojisi bu sürümü, uyumlu cihazlar arama sifrenizi girdikten ve sonra baglanti kurmak acisini çikarmak için tasarlanmistir. Bluetooth 2.1, diger uyumlu cihazlarla hizli ve güvenli kablosuz baglanti saglar.

Bir anti çizilmeye ve anti-parmak izi kaplama telefonlari her zaman yeni haline böylece, Samsung bu cep telefonu kapli olmustur. S8300 Ultra Touch kullanici kisiligini için parlak bir görünüm verir duralinium adi verilen yeni malzeme parlak gövde ile geliyor. Dahili bir GPS alicisi da kisisel bir navigasyon araci yapar bu cep telefonu kurulmustur.

Samsung Ultra Touch Ultra hakkinda daha fazla bilgi için, Ingiltere’nin online cep telefonu magazalari ziyaret edin. Alaka bilmek cep telefonu diger markasi ile S8300 Ultra Touch Ultra karsilastirin.