Sony Ericsson K850i – en çok talep yakisikli yet_

Dijital fotograf ve bir kamera cep telefonu ariyor heyecan, o zaman yeni Sony Ericsson K850i size debriyaj almalisiniz biridir. Aslinda bu son Sony Ericsson telefon bagimsiz dijital fotograf makinesi daha az gelismis hiçbir sekilde. K850i Sony Ericsson cep kamera odakli grup K serisi telefon aittir.

Sony Ericsson K850i her K850i, kullanicinin dogru ve mükemmel bir ates almak bir görüntü yakalar garanti için çesitli fonksiyonel ve görüntü odakli özellikleri ile gömülü inanilmaz 5 mega piksel kamera ile geliyor. Tüm Sony’nin siber shot fotograf makinesi gibi otomatik odaklama gibi açik özellikleri, dijital zoom, Xenon flas, kirmizi göz azaltma ve birçok diger ayarlari ile birlikte gelir. Dijital video çekimi de daha iyi kare hizi video klipleri verir ayni kamera ile mümkündür. Sony Ericsson K850i kullanicilari SMS, EMS ve MMS gibi çesitli yararli mesajlasma servislerini yardimiyla diger uyumlu kisiler ile temas olabilir.

Yeni Sony Ericsson K850i 3G mobil teknolojisi, kullanicinin görüntülü arama zevk almasina izin veriyor. Ayrica müsteri sadeligi ile tüm video, müzik ve resim dosyalari erisim saglar. Bu dijital müzik MP3 çalar gibi müzik severler için FM radyo ile birlikte gelir. Onun multimedya oynatici yüksek kaliteli müzik deneyimi için müzik özellikleri genis bir yelpazede sunuyor. K850i telefon veri depolamak için iç kapasitesi 40 MB ve kullanici daha fazla bellek genisletmek, böylece Stick Micro ve MicroSD kart yuvasi seçenegi ile geliyor.

WAP tarayici dahili ile birlikte bu yana Sony Ericsson K850i ile ilgili erisim veya tarama internet, kullanici için çok kolaydir. En son 3G HSDPA teknolojisi, yüksek hizli veri aktarimi için kullanicilar etkinlestirmek ve mobil net sörf yaparken hizli e-posta hizmetleri ve hizli erisim yararlanma. Kablosuz Bluetooth baglantisi, USB baglanti noktasi kablo baglantisi ve EDGE teknolojisi baska bir uyumlu cihazla Sony Ericsson K850i cep telefonu baglanmak için kullanici saglayan en iyi özelliklerden bazilaridir.

Cyber-shot kamera odakli Sony Ericsson K850i tüm cep telefonu sevenler için kadar saklanir her özelligi vardir. Iyi köpüklü görüntü yakalamak için sadece yetenegi en iyi siber shot kamerali cep telefonu olarak bilinen, ayni zamanda bagli kalmak için birkaç iyi islevleri saglamaktir.

Ucuz aylik cep çok ucuz fiyatla Sony Ericsson K850i CyberShot cep telefonu almak Ingiltere’nin en degerli online mobil magazalari biridir. Bu fantastik bir cep telefonu benzeri 3 cep telefonu, O2, Orange, Vodafone ve gibi Ingiltere tüm önde gelen aglar mevcuttur. Sadece uygun teklifler ile K850i firsatlarini karsilastirin ve satin almak zorunda. Bazi çok cazip teklifler almak için bu yakisikli kolaylastirir bu en son cep telefonu mevcuttur. Baska bir cep dükkani çok ucuz fiyatla bu çok talep cep telefonu almak için bu firsati verir. Yani, sadece bizim dükkana gidip muhtesem teklifler ile seçim karsilastirma, arama zamaninizi bosa harcamayin.

ziyaret edin: Sony Ericsson K850i cep firsatlari.