nokia n9 – müsriflik herkesin arzu nokia n9

Nokia N9 günümüzün en sansasyonel hile oldugunu. Cep telefonu 3G teknolojisinin patlama ile güzel tasarlanmis. Bu bir dokunmatik ekran smartphone. Nokia N9 ayni zamanda Nokia N9-00 ve Nokia N9 Lankku olarak adlandirilir. Kullanicilar Nokia N9 Siyah, Nokia N9 Mavi ve Nokia N9 Kirmizi olarak yararlanabilirsiniz.

sevimli vücut

Çarpici Nokia N9 116.5 boyutlari kapli olan x 61.2 x 12.1 mm, 76 cc ve 135 gram agirligi. 3.9 inç kapasitif dokunmatik AMOLED ile büyüleyici görünümü siyrilir. Ekran 16 milyon renk dayanikli ve 480 x 854 piksel çözünürlük islemek için izin verilir. Yakisikli Gorilla cam ekran mevcutlarin uzanan vardir, parlama önleyici polarize, Multi-touch giris yöntemi, UI otomatik döndürmek için auto turn-off ve Accelerometer sensör için Yakinlik sensörü.

takdire bellek

Nokia N9 son derece dayaniklidir. Bu kullanicilarin 16/64 GB arti 1 GB RAM dahili depolama en sevdikleri veri depolamak için saglar. Büyük bellek cihazi verilerin maksimum miktarda tutma yardimci olur.

bölüm baglanti

Nokia N9 yüksek baglanti kaynagidir. Bu GPRS, EDGE, 3G HSDPA, WLAN (Wi-Fi), Bluetooth ve USB üzerinden baglanti yapma olanagi saglar. Bu bilgisayarlara daha sinirli hiçbir çünkü veri aktarimi daha kolaydir. Bununla beraber, web tarama HTML web tarayicisi üzerinden yapilabilir. Ayrica GPS destegi beraat ettirdi.

multimedya galeri

Nokia N9 3264×2448 piksel çözünürlük elde baglanan bir 8 mega piksel kamera var. Yüz tanima ve dokunmatik odak, diger kamera özellikleri Carl Zeiss optik, otomatik odaklama, çift LED flas, Geo-tagging içerir. Buna ek olarak, video kayit cihazi olarak etkindir. Daha fazla üzerine, telefon üzerinden görüntülü görüsme yürütülmesi için kullanilabilecek bir ikinci kamera var. Ilerleme, telefonun ses bölümü bir canli müzik çalar var. Ayrica, bu tür Angry Birds Magic (NFC), Yangin 2 Galaxy, Real Golf 2.011 arti indirilebilir olanlar gibi eglenceli oyunlar olusur.

pil gücü

Nokia N9, yüksek teknoloji cihaz 380 saat (2G) / en fazla 450 saat (3G), konusmak için bekleme süresi kadar saglamak planlaniyor standart bir Li-Ion 1.450 mAh (BV-5JW) pil ile yapilandirilmistir 11 saat (2G) / en fazla 7 saat (3G) için zaman kadar. Yani sira 50 saate kadar oyun müzik dinleyebilirsiniz.

destekleyici özellikleri

Nokia N9 kullanicilari birkaç olaganüstü özellikleri ve uygulamalar yani avantaj elde etmek için izin verilecektir. SNS entegrasyonu, özel mikrofon, dijital pusula, TV çikisi, NFC destegi ve Dolby Digital Plus ile Aktif gürültü iptali. Kenara tüm bunlarin, Belge editörü (Word, Excel, PowerPoint), PDF görüntüleyici, video / fotograf editörü ve mesajlasma (SMS (disli görünümü), MMS, E-posta, E-posta ve IM itin) kullanmak için çekinmeyin.