apple iphone 4 – harika görünümlü yakisikli içinde olaganüstü bir spec liste

Son zamanlarda piyasaya çiktigindan beri, Apple iPhone 4 medyanin ilgisini kendi payina aldi. Bunun tüm dis çikarma sorunlarin çogunlugu olumlu olmustur degil iken görülmüstür.

Herhangi bir olumsuz kapsama ragmen, bu yakisikli sevmez bir iPhone 4 kullanici bulacaksiniz olasi degildir.

Flas, tarama yetenekleri mükemmel bir web ile bir HD kamera kadar üstün özellikleri bir dizi, ve isim yeni ve gelistirilmis kullanici arayüzü ama üstünde kalacak gibi görünüyor 4 Apple iPhone birkaç sahip.

Tamamen elden tasarim estetik yakisikli bir modern ve sofistike yeni bir görünüm verir. Apple yerine metal ve güçlendirilmis cam bir durum yürüttügünü, önceki iPhone modellerinin plastik insa malzemeleri ortadan yapti. Bile tek basina görünüm karar, bu Apple iPhone 4 bu yil en sicak yakisikli oldugunu neden görmek kolaydir.

Performans yildirim hizli hizi sunar ve mükemmel yeni ve gelistirilmis iOS 4 kullanici arayüzü tamamlayan bir 1 GHz Apple A4 islemci için üst çentik sayesinde. Bu bir dizi kullanicilarin uygulamalari gruplandirabilir ve çoklu görev yürütmek için izin önceki sürümlerinde yükseltmeleri sunar.

Bir önceki iPhone modelleri ile karsilastirildiginda, kamera kesinlikle büyük bir gelisme var. Bes mega piksel ve kameranin bu nedenle artan görüntü kalitesi sahip gibi geo-tagging (GPS dayali) bir LED flas ve dokunmatik odaklama gibi özellikleri artirilmasi görüntünün bir dizi geliyor, bu kamera da yüksek çözünürlüklü video çekebiliyor. FaceTime kullanicilari VGA kamera bakan ön diger iPhone 4 kullanicilari sayesinde Wi-Fi aglari üzerinden canli video görüsmeleri yürütmek için izin verir en son iPhone yeni bir uygulama.

Baska bir büyük gelisme çarpici retina ekran. Bu 640x 960 bir piksel çözünürlük sunuyor. Bu yüksek piksel sayisi ve insan bu nedenle gözü adini tarafindan algilanabilir. Bu sonucu iman görülmesi gereken ekran görüntüleri üzerinde bir görüntüdür. Fotograflar, yüksek tanimli video ve içerigi zengin web siteleri tüm bu potansiyellerini tam sayesinde yiyebilirsiniz.

Çok yönlülük ve gerçekten Apple iPhone serisinin basarisi ayrilmaz bir parçasi AppStore bütünlesmesidir. AppStore kullanicilari sayesinde ellerinin birçogu ücretsizdir de uygulamalar binlerce var. Kullanicilar Apple iPhone 4 belki çok yönlü cep telefonu kullanilabilir hale getirmek için kendi kalplerini içerige uygulamalar indirebilirsiniz.

Bu heyecan verici özellikleri sayesinde bu yakisikli teknoloji güç için bugüne kadar en basarili ürün lansmani oldugu kanitlanmistir hiç sasirtici degil. IPhone bir sonraki sürümü ne getirecegini kim bilir bu gibi özelliklere sahip?