hile ve en iyi Cadilar Bayrami iphone apps davranir

Cadilar Bayrami için en iyi uygulamalar ile ürkütücü ruh bu Halloween alin. Ürpertici ses efektleri için zombi photos, Cadilar Bayrami kiyafet bu Ekim için cep telefonu uygun bir seyler var.

iSoundGrid Cadilar Bayrami
iSoundGrid Cadilar Bayrami iPhone için ücretsiz ölçekli geri sürümü ile iPad için eglenceli ve yapiskan özel Cadilar Bayrami sesler, bir ses efekti uygulama. Mobz Teknolojisi Bu uygulama ile Cadilar Bayrami partisinde dogru atmosferi alabilirsiniz ya da bu ürkütücü dokunus ekleyerek çocuklar kafayi.

100 korku hikayeleri, sesler ve korkutuyor
Bu onlari Yabancilardan gelen tatlilar talep sokaklarda dolasip rahat degilseniz agirladi çocuklar tutmak için büyük bir tanesidir. ISoundGrid Cadilar Bayrami gibi, bu en çok satan uygulama mükemmel tüyler ürpertici ses efektleri ile cep telefonu sunacak. Daha da iyisi da 100 Korku Hikayeleri, Sesler ve korkutuyor ayni zamanda en iyi korku ve yatmadan önce çocuklar (dikkat ya da uyku kendilerini aglayarak) için hayalet hikayeleri var. Baska büyük özelligi sakalar, bir iyi bir kahkaha ve arkadaslarinizla iyi bir korkutma verecek zararsiz oyunlardir. Vroom 288.

Cadilar Bayrami kelime arama
Kelime Arama Angry Birds biraz daha zihinsel streç ile bir bagimlilik yapan bir oyun. Eger ürkütücü Cadilar Bayrami tuhaflik için degilseniz, kelime becerilerini test ve herhangi bir beyin yiyen zombi müdahalesi olmadan gri madde egzersiz için bu küçük uygulama ile kalmak. Halloween temali kelime ve ürpertici arka plan müzigi biraz ile, Cadilar Bayrami Kelime Arama 31 Ekim sakin bir selam ama iPhone için tuttu.

cadilar bayrami fotograf eglenceli
Bazi Halloween efektleri ve grafik ile iPhone fotograflari özellestirmek eglenceli fotograf uygulamalari bir bütün koleksiyonu var.

Cadi My Wife size çarpik carbuncled burun ve mor dudaklari ile tamamlayin cadi içine sevdiginiz bayan açmak icar, sirin. Bu senin kocan, kim bir Sihirbazi görünüm seçenegi de var cadi var.

Aksine geceyarisindan sonraki daha kariniz, nasil hakkinda ölümsüz birine onu açmak? iAmZombie 1.3.2 Eger bir iPhone kullaniyorsaniz uygulama içinden dogrudan bir fotograf çekmek ya da bir iPad veya iTouch üzerinde iseniz sizin kütüphane içinde bir fotograf özellestirmenizi saglar.

Bir zombi olmak bir sey degil ve iPhone, iPod touch ve iPad sadece yapacagiz için yerine bir kehribar gözlü, romantik-kapilmis Twilight vampir, iAmVampire 1.2 olurdu eger. , 000 indirme 100 kutlayan, sen hafifletmek ve karartmak eklendi disleri fotografinizin renk tonu maç ve bir vampir isilti dokunus çok fazla bu durumda dügme geri böylece Uygulamalar bu sürüme yeni özellikler ekledik Go Forth.

Cadilar Bayrami Photocraft Eger iPhone fotograf 21 temalar küçük Halloween dokunuslar bir dizi eklemenizi saglar. Bu ürün ve zoom icar, oldukça hizli ve sezgisel, yeniden boyutlandirmak ve kolaylikla döndürün. Ayrica paylasmak için Facebook, Twitter veya e-posta kirmizi gözleri ve seytan boynuzlari ile arkadasinizin fotograflari özellestirilmis bu gönderebilirsiniz.