Simdi hizli mobil genisbant firsatlarini yakalayin

Haberlere göre, Ingiltere mobil sektöründe Avrupa’nin en ucuz mobil genis bant arenada lider. Fransa, Italya, Almanya ve Ispanya gibi diger önde gelen Avrupa pazarlarina hala çok pahali. Beklentiler 2009 yilinda mevcut 22 milyon, 2011 yilinda 43 milyon kadar çikabiliyor bu bes lider pazarlarda genis bant kullanicilarinin sayisinda görülmemis artis için yüksektir. Ingiltere’de daha fazla kisi su anda zaman ve her yerde internette sörf özgürlügü hissetmek bu firsatlar için tercih edilir.

Bu cep telefonu firsatlar söz konusu oldugunda, bu T-Mobile ve Vodafone gibi tüm önde gelen mobil servis saglayicilari yeni ve gelistirilmis firsatlar sunan tutun. Bu sözlesme cep telefonu olun ya da firsatlar öde, mobil kullanicilarin süphesiz seçim için seçenekleri genis bir yelpazesi var. Bir anlasma bir tamamen hos bir deneyim satin alma yapmak ve ayni zamanda freebies bir dizi sunan çevrimiçi mobil magazalari bir yeri vardir. Bu siteler de ilgi alici çesitli firsatlar arasinda karsilastirabilirsiniz nerede, bir karsilastirma modeli ile geldi ve onun ihtiyaçlari ile mükemmel senkronize gider bir tercih olabilir. Yani, herhangi bir tugla ve harç magaza ziyaret etmek gerek kalir.

Ancak, Ingiltere’de mobil genis bant hizmeti geri geliyor, “Agir devir” hala kullanicilar büyük bir hayal kirikligi oldugunu. Servis saglayicilarin çogu 7.2 Mb varan hizlarda sunan iddiada, ancak gerçekleri baska bir hikaye anlatmak. 2009 yilinda, ülkedeki ortalama hizlari gerçekten kullanicilar aglatiyor 1 Mb, biraz daha kaldi. Endüstri gözlemcilerine hizli genis bant hizi için 4G için O2 test ile, dedigi gibi Ancak, bu kesinlikle dogru yönde atilmis bir ilk adimdir. Test ortalama hizi yaklasik 8 Mb, kullanici streaming video ve online oyun keyfini bir hiz oldugunu gösterdi.

Bir kullanici olarak, ben önümüzdeki günlerde ne olacagini gerekir: bir bütün olarak sanayi konusalim. Bu cep telefonu firsatlar söz konusu Simdi, eger, önümüzdeki günlerde kullanicilar gerçekten büyük olacak. Mobil sirketlerin sürekli artan rekabet yenmek için firsatlar nefes kesen ile pazar doldurmak için bütün yollari arastirin hiçbir tas ayriliyor. , Bu sözlesme firsatlar olun sadece firsatlar gitmek veya SIM gibi ödeme, önümüzdeki günlerde mutlu olanlardir.

Ancak, ayni en azindan yakin gelecekte, mobil genis bant firsatlar durumunda o kadar dogru degildir. Ama bu kullanicilar üzgün hissettirmek gerekir. Ag saglayicilari müsterilerine gerçekten iyi hizlari sunmak ve pazarda varligini arttirmak amaciyla, simdi bazi ciddi bir is kadar vardir. Önde gelen ag saglayicisi O2 inisiyatif almak ilk ve 4G genis bant ile çok yakinda Birlesik Krallik pazara planliyor. Ve bu gelismis teknoloji diger ag saglayicilari için bir bas-Turner olarak hareket edecek ve benzer veya daha iyi hizmet ile çikmasi yakinda onlari yapacak gerçegi inkar edilir.