Sony Ericsson C905 kullanici dostu bir kamerali cep telefonu

Sony Ericsson C905 güzel ve ince 3G kayar kapakli cep telefonu. Gadget sahibine mükemmel fotograflar saglayan bir 8,1 mega piksel kamera bulunuyor. Bu kamera 16 x dijital zoom kirmizi göz azaltma ve görüntü sabitleyici özellikleri ile birlikte geliyor. Muhtesem görünümlü cihaz kullanim kolayligi ile tus takimi çesitli anahtarlari erisim saglayan bir düzgün ve verimli slayt açma mekanizmasi ile birlikte. Onun A-GPS uygulamasi kullanici ise hareket onun istenen hedefe ile ilgili önemli bilgiler almayi saglar.

Cep telefonu 240 x 320 piksel çözünürlük saglayan 2.4 inç genis TFT QVGA renkli ekran bulunuyor. Dört bant cihazi GSM frekanslarini dört bant, GSM 850, GSM 900, GSM 1800 ve GSM 1900 gibi UMTS 2100 çalisir. Onun A-GPS uygulamasi hareket gezgin ise yararli yönleri saglar Google Maps destegi vardir. Onun 3G HSDPA uyumlulugu bir hizli internet baglantisi ve indirme yararina keyfini çikarmanizi saglar. C905, ayni zamanda 3G görüntülü görüsme özelligi desteklemiyor. Bu yapmak veya onu ya da ona bir çagri alirken bir baska bireyin videoyu anlamina gelir.

Kamerali cep telefonu polifonik, AAC ve MP3 gibi zil sesleri çesitli destekler. Sony Ericsson C905 PlayNow özelligi bir saniye içinde yeni zil sesleri indirmenize izin veriyor. Bu TrackID müzik tanima özelligi ile birlikte geliyor. Bu uygulamayi kullanmak için, sadece cihazin içine sarkinin birkaç saniye kayit ve size albüm ve sanatçi adi gibi sarki ile ilgili önemli ayrintilar saglayacaktir var. Bir de gönderebilir ve MMS, SMS ve anlik mesajlasma gibi çesitli biçimlerde cihazin içine postalari alabilirsiniz.

Kamerali cep telefonu saglam hissediyorum ve ince görünüyor vardir. Bu uzunlugu 10,4 cm, genisligi 4,9 cm ve derinligi 1,8 cm. Yakisikli 136 gram bir agirliga sahiptir. Bir de Sony Ericsson C905 Java ve 3D oyunlar oynayabilirsiniz. Bu Sony Ericsson cep telefonu GSM sebekelerinde konusma süresi 9 saat ve 3G sebekelerde 4 saat kadar verebilir. GSM sebekelerinde zaman 3G aglari, ve stand 380 saat bekleme süresi 360 saate kadar destekler.

Sony Ericsson C905 dinleyiciye üstün kalitede müzik saglayan Bluetooth Stereo A2DP ile donatilmis olarak geliyor. Onun BestPic özelligi tek bir tek bir tiklama ile 9 çekim saglar. Bu 9 çekim sadece tek bir tiklama bir basin ile, bir ikinci bir kismini içinde mobil tarafindan alinir. Isterseniz Bir, bu 9 en iyi resim seçin ve diger atabilirsiniz. Cep telefonu ile donatilmis olarak geliyor hangi ile birçok yararli uygulama hoparlör telefon, telefon rehberi, çalar saat, takvim ve notlar yer aliyor. Sony Ericsson C905 ince gümüs, gece yarisi siyah ve sofistike gümüs gibi, renk kombinasyonlari bir dizi mevcuttur.