Sony Ericsson vivaz daha yakindan bakmak

2010 yilinin bahar için taze, Sony Ericsson bu yeni cep telefonu, Vivaz konum baslatti.

Sony Ericsson Vivaz son derece yüksek son kamera tesisi bulunuyor. 8,1 mega piksel çözünürlüge sahip bu 720p çözünürlükte büyük yüksek çözünürlüklü video çekim yetenegine sahiptir. Hizli ve kolay video yükleme ile, YouTube gibi siteler kullanmak gibi insanlar ve katma 8GB bellek için ideal bu videolar için depolama kapasitesi çok sunar. Etkileyici yakisikli el hatlarini uyacak sekilde tasarlanmis ve Nokia X6 kendi para için kosmak verecek çoklu ortam ve ag özellikleri çok çesitli sunmaktadir. Onun büyük tasarimi ile birlikte Vivaz pürüzsüz ve sik yüzeyler ile (insaat plastik büyük içeriginden dolayi) çok hafiftir. Bu cazip telefon dört farkli renk kombinasyonlari mevcuttur. Belki de eksi noktada dokunmatik ekran böylece kullanici baskisi adil bir miktar gerektiren, rezistif oldugu gerçektir. Ancak ekran duyarli ve menüler arasinda gezinme kolaydir. Minimalist bir görünüm yakisikli fiziksel dügmeleri olmamasi nedeniyle korunur.

Sony Ericsson Vivaz bir Symbian s60/s1 isletim sistemi, Nokia X6 ve N97 üzerinde bulunan tür sahiptir. Yakisikli temiz ve fonksiyonel menü ekranlari sunuyoruz, ancak alt menüler bazen seçenekleri ile biraz fazla yüklü görünebilir. Bu üstesinden bir sekilde özellestirilebilir ana ekran yararlanmak etmektir. Ana ekran en sevdiginiz fonksiyonlari, yani sosyal ag siteleri için atayabilirsiniz bes Widget sekme bulunuyor. Insa çoklu görev özelligi daha kolay menüler arasinda gezinmek yapar, ancak performans kaçinilmaz olarak ayni anda açik birçok menüler zorunda tarafindan yavaslar. Sony Ericsson’un “PlayNow” uygulama magazasi kullanicili oyunlar müzik ve uygulamalar kendi seçimi indirmenize izin veriyor. Ucuz olmasa da, mevcut bazi ücretsiz malzeme yoktur.

En dokunmatik ekran cep telefonlari farkli olarak sayisal tus takimi ekran ana ekrandan kolayca erisilebilir. Sadece çagri dügmesine yeniden basarak kisi listesine düz yönlendirir. Birlikte bazi arkadaslar gruplandirmak ve ekrani onlara bir kisayol yerlestirebilirsiniz böylece bu kisi listesi de özellestirilebilir. Çesitli mesajlasma biçimleri Sony Ericsson Vivaz için yiyecek ve içecek. Mesajlasma menüsü kullanisli bir iplik biçiminde SMS konusmalari gösterir. E mail otomatik olarak ancak bunlari belirli araliklarla güncellenen olabilir seçmelisiniz, bildirimleri itin sayesinde güncellenir.

Özellikle mükemmel Multimedya fonksiyonlari, kendi renk seçenekleri ve Sony’nin mükemmel pazarlama, Vivaz 2010 yilinin en çok satan yakisikli biri olmaya hazir görünüyor ile birlestiginde kamera sayesinde.