Cep telefonu 5 popüler modelleri

Dokunma ve iletisim tutmanin en etkili araç oldugu gibi Cep telefonlari günümüzde hayatimizin önemli bir parçasidir. Daha fazla insan avantajlari farkinda olma gibi talep günde artmaktadir.

Yeni telefon Sony Ericsson, LG, Blackberry vb Bu telefonlar, MP3, internet, video sohbet ve diger yararli eglence kamera ile ilgili gelismis özellikleri ile son derece karmasiktir. Gibi cep telefonu pazarinda taninmis sirketler tarafindan neredeyse her gün üretilmektedir Kolayca piyasada en son cep telefonlari hakkinda bilgi bulabilirsiniz.

Piyasadaki tüm cep telefonlari disinda son derece popülerdir yaklasik 5 üst telefonlari vardir:

jant BlackBerry Bold 9700

Rim Siyah dut zaten bir yil geri hakkinda görünümünü yapti ve bu model ayni avans sürümüdür. Bu sik tasarimi ve gelistirilmis performans ile saglam bir telefon. Blackberry Bold hizli bir islemci, WiFi çagri destek ve isletim sistemi güncel sahiptir. Bu diger BlackBerry’ler ve daha yüksek hiz kiyasla mükemmel özelliklere sahip güçlü bir smartphone. Tarafindan BlackBerry Bold önceki telefonlari daha bir daha kompakt ve ince yapili bir görünüme sahip görünüyor. Bu satirlari ile klavye arasinda krom çizgileri ve kenarlari ile daha çekici.

apple iphone

Bu mesajlasma ve multimedya gibi normal cep telefonu özellikleri ile birlikte bir 3GS iPhone oldugunu. Bu otomatik odaklama ve video kaydi ile 3 megapiksel kamera ile bir çok gelismis cep telefonu tüm özelliklere sahiptir. Bu da onun uzun pil ömrü ve hiz ile taninir. Çagri kalitesi yükseltme biraz gerekebilir.

nokia e71x

Bu isadamlari yani sira normal tüketiciler için çok kullanisli bir cihazdir. Bu Bluetooth, WiFi, GPS, 3.2 megapiksel kamera gibi gelismis özellikleri bir sürü var. You & T mobil müzik ve navigasyon GPS, video streaming AT, video paylasim yapabilirsiniz. Telefonun bakmak sik ve metin mesajlasma büyük miktarda destekler.

Palm Pre

Yine bu çoklu görev yetenekleri ile bir smartphone. Bu internet tarama, multimedya ve çoklu dokunmatik fonksiyonlari destekler. Bu Bluetooth, WiFi, GPS ve 3G ile kaliteli kablosuz özelliklere sahiptir. Çoklu görev ve bildirim gönderme yetenegi harika.

htc touchpro2

Bu anahtar kurulu kullanmak için genis ekran ve basit olan bir telefon. Iyi konferans görüsmeleri desteklemek ve is insanlar için ideal olabilir. Bu telefon WiFi, takvim, GPRS, GPS, Bluetooth ile mükemmel çagri kalitesi vardir. Bu bir çok sofistike bir cihaz yapar çok iyi bir kullanici arayüzü, büyük mesajlasma kapasitesine sahiptir.