Sony Ericsson vivaz nihai kamerali cep telefonu

Yeni Birlesik Krallik TV Reklam kampanyasi tabi, Sony Ericsson Vivaz 2010 yili Mart ayinda piyasaya çiktigindan beri popüler bir cep telefonu oldugu kanitlanmistir. Bu gibi etkileyici özellikleri ve 8 megapiksel dijital kamera, hizli internet erisimi ve dahili depolama yiginlari ile bu çekici Smartphone itiraz görmek kolaydir.

Vivaz 107x 51.7x 12.5 mm boyutlarinda ve tutun ve kullanimi rahat bir telefon yapmak sadece 97 g agirliginda ve ayni zamanda bir cep dostu yakisikli oldugunu. Onun görünüsü bu asagida sadece üç seçenek ile dokunmatik ekran hakim fasya ile minimalist ve sofistike.

Hücresel aglara baglanmak için, Sony Ericsson Vivaz baglanti birincil araci olarak EDGE ve GPRS sinif 10 sürümü kullanir. Internet erisim 3G kapsamindaki alanlarda saniyede 10.2 mega bayt (saniyede 2 MB HSUPA yaninda) kadar hizlarda bir HSDPA baglantisi ile saglanir. Daha hizli bir Internet baglantisi yerel kablosuz internet yönlendiriciler tarafindan verilen sinyalleri algilar ve gelistirilmis bir tarama deneyimi saglamak için bu kullanir hangi Wi-Fi teknolojisi sayesinde, ancak elde edilebilir. Bluetooth ve mikro USB baglantilari hem bu diger telefonlar ve bilgisayarlar gibi uyumlu donanim aygitlari baglanma yöntemleri sunan standart olarak sunulmaktadir.

3.2 inç TFT dokunmatik ekran video dosyalarini ve fotograflari görüntülemek için Sony Ericsson Vivaz mükemmel hale ekran görüntüleri üzerinde muhtesem görüntü ile sonuçlanan 16 milyon renge kadar görüntülemek için 360x 640 piksel piksel düzeni kullanir eger. Ekran otomatik olarak yatay ve dikey formlarda hem de görülebilir telefonun anlam yönünü bagli kullanici arabirimi döner bir ivme sensörü bulunuyor.

Özellikleri uzun bir listesi Sony Ericsson Vivaz günlük kullanim için çok yönlü yakisikli yapar ve farkli kullanicilar genis bir yelpazede hitap sunmaktadir. Sosyal Networkers, YouTube ve Picasa gibi diger web siteleri ile birlikte Facebook ve twitter dogrudan erisim sunan özel uygulamalari ile karsilanir. Dahili medya oynatici müzik ve video dosyalari bir stereo FM radyo çalar ederken ve önceden yüklenmis oyunlar (indirilebilir oyunlar bir kütüphane erisimi ile birlikte) bir dizi hem de ortak dosya biçimlerinin çogu ek eglence seçenekleri sunuyor destekler. A-GPS destegi ile GPS farkli uygulamalar bir dizi, Google haritalar ve cografi etiketleme gibi çalismasini saglar.

Sony Ericsson Vivaz en etkileyici donanim özelliklerinden biri çarpici sekiz mega piksel dijital kamera. 3264x 2448 piksel piksel çözünürlükte faaliyet gösteren, ortaya çikan görüntüler iman için görülmesi gerekir. Görüntü gelistirme özellikleri bir dizi kalitede fotograf çekmek görevini kolaylastirmak standart olarak sunulmaktadir. Bunlar Otofokus, dokunmatik odaklama yüz ve gülümseme tanima ve LED flas. Kamera ayni zamanda saniyede 24 kare hizinda 720p kalitede yüksek çözünürlüklü video çekim ve sürekli otofokus ve video isigi anlam kaliteli görüntüleri hala düsük isik kosullarinda bile çekilebilir özellikleri olabilir.

Etkileyici donanim ve çekici teknik özellikleri kazanan kombinasyonu Sony Ericsson Vivaz popülerlik oldukça uzun bir süre devam edecek gibi görünüyor anlamina gelir.