Sony Ericsson W890i gözden

Sony Ericsson W890i yayimlandiginda, bu selefi, W880i yeteneklerini asan uzun isi vardir. W880i arzu büyük bir ile bir Walkman telefon ve aslinda sayfalar 2007 yili Soguk Listesinde bir çok açgözlü yer haline getirdiler. W890i ayni incecik çerçeve içerir ama ayni zamanda bazi ek ortam özellikleri bulunur. Bu 3.2 megapiksel baligi içeren ve en son teknoloji Walkman ile en son müzik çalar.

Sony Ericsson W890i üzerinde tus takimi çok daha iyi basparmak üzerinde daha geleneksel ve kolay hale önceki modellere göre tasarlanmistir. Zor yag parmaklari olanlar ele almak için yapilan baska bir tus takimi düzenlemeler ile karsilastirildiginda, bu model ortalama bir kullanici için mükemmel büyüklügü ve düzeni vardir. Tus takimi ilk bakista sikisik, ama aslinda kullanimi çok kolay görünebilir.

Sony Ericsson W890i bir diger büyük özelligi üçüncü nesil Walkman müzik çalar. Ayrica ilk W910i bir parçasi sezgisel multimedya menü içerir. W890i ve ses performansi olaganüstü ve Mega Bass içerir. Ayrica multimedya sistemi ile çalisan ve müzik ve müthis CD islevselligi saglayan Media Manager yazilimi içerir. Müziksever için, herhangi bir Sony Ericsson W890i yorum bu telefona Walkman teknolojisi gerçekten ne kadar iyi gösterecektir.

Sony Ericsson W890i dezavantajlarindan biri de kulaklik oldugunu. Kulak içi telefon yeterli, ama telefon hala 3.5mm kulaklik için adaptörler kullanir. Telefonun boyutu sadece 10mm olsa da, Nokia 5310 gibi ince ve kulaklik için baglanti kontrol altinda tutabilir. Bu belki de SE SE W890i bu açidan diger benzer modelleri ile rekabetçi sekilde düzeltme içine bakmak gereken bir seydir. Bu ortalama büyüklügü yaklasik 500 MP3 parçalari agirlayacak 2GB kapasiteli bir bellek Stick Micro içerir. Telefon ayrica 8GB’a kartlari islemek için yetenegine sahiptir.

Büyük özellikleri ragmen, bu modelle diger modellerin Cyber-shot yetenekleri yoksun zaman tamamen olumlu Sony Ericsson W890i yorum saglamak zor. Bu telefonda 3.2 megapiksel kamera, otomatik odaklama, çekim veya flash her türlü yakin çekmek için makro odak içermez. Ultra Döseme boyutu muhtemelen otomatik odaklama eksikligi katkida, ancak flas gerekli oldugu bu alanlarda keskin ve renkli fotograf çekmek yok.

W890i bir kamerali cep telefonu bazi özelliklerden yoksun olsa da, bir müzik telefonu olarak en iyileri arasinda öne çikiyor. En sevdiginiz müzik çalmak için hafif bir telefon istiyorsaniz, W890i kesinlikle sizin için mükemmel bir uyum olacak. Küçük boyutu ve kullanim kolayligi gittiginiz her yerde çekmek için büyük olun. Kulaklik için bir adaptöre gerek olmanin tek dezavantaji ile, cep hesabina bu telefon eklemek için tereddüt için gerek yoktur.