3d akilli telefonlar – gelecegin dalgasi ya da sadece bir hile

Birçogumuz süper hizli çift çekirdekli islemci hizlari ve gözlük ücretsiz üç boyutlu görüntüler sahiptir 3D akilli telefon akilli duydum ama degil. Bu akilli telefonlar gelecegi olabilir mi?

3D teknolojisi baslangici ve nasil bir akilli telefon üzerinde çalisiyor

3D teknolojisi gibi erken 1915 yilinda geri dönüyor 3D filmlerin çabalari ile 18. ve 19. yüzyilda basladi. O zaman bile 3D teknolojisi hakkinda gerçekten yil 2.000 kadar yakalamak ve daha sonra bu kadar popüler Avatar, Beowulf ve daha fazlasi gibi 3D film basliklari ile yoktu. Bugün 3D teknolojisi hemen hemen her yerde biz gitmek bizimle. Biz evde kisisel oyun sistemleri, 3D televizyonlar ve biz 3 boyutlu veya standart 2D seçkin film basliklari görmek için seçim verilen konum beyaz perdeye tüm yol görüyorum.

Üç boyutlu teknoloji simdi daha da kisisel almak, ve 3D akilli son sürümleri ile tasinabilir edilir. Bu yeni 3D akilli telefonlar bile esya gözlük kullanicilari, bunun yerine kullanicilar birim kendisi hala smartphone ekranda yer ancak “paralaks bariyer teknoloji” ile var 3D efektler almak gerekmez. Bu paralaks bariyer kismen her bir göz arasinda görülen görüntüler arasinda bir esitsizlik yaratir belli açilarda isik engeller. Üç boyutlu teknoloji Bu tip çogunlukla sadece kullanici, belirli mesafeleri ve açilari da görülebilir.

3D akilli telefon üzerinde ne olacagini

Çok az akilli telefon üreticileri henüz yakisikli içine 3D teknoloji uygulanmasi atladi var. LG Optimus 3D ve HTC EVO 3D daha birçok üretici daha sonra oyun içinde alma ile, simdilik ana konulardir. Sadece bu akilli telefonlar çok daha hizli hem de ortalama akilli telefon daha gemide 3D teknolojisi devam, ama orada yapmak. Bir süper hizli çift çekirdekli islemci çip ile 3D teknoloji uygulanmasi, 1080p 2D HD ve 720p 3D HD video, bu yeni cep telefonlari kalabalik kazanmak için eminiz, ya da bu teknoloji hatta yararli olurdu belki gibi çogumuz kendimize sorma bir akilli telefon.

Akilli telefonlar yeni teknoloji ve gelismis özellikleri ile daha iyi ya da kötü gelismeye devam edecektir. Üç boyutlu teknoloji muhtemelen, kisisel bilgisayarlar ve hatta saatler gibi daha kisisel cihazlar için genislemeye devam edecektir. Tüm bu ortalama tüketici için ne anlama geliyor? Bu akilli telefonlar veya saç kesmek için yeni bir yol olsun, üreticiler hizli bir kova yapmak için bir sonraki büyük sey atlamak için devam edecegi anlamina gelir, ama 3D akilli telefonlar sadece bir sonraki büyük sey olabilir.