cep telefonu alici kilavuzu temelinde biliyorum

Eger eski kurtulmak istediginizde yeni bir cep telefonu için alisveris düsünmüs olabilir. Ama daha önce birkaç sey emin olmak için ve servis saglayicisi seçerek ilk olmalidir gerekir. Servis saglayiciniz o cep telefonu seçiminde, kullandigi teknoloji dile getiren olarak sadece bu dayanmaktadir. GSM en saglayicilar tarafindan kullanilan ve Ingiltere’de daha moda haline geliyor teknolojidir. CDMA bir de kabul teknoloji ama az saglayicilari tarafindan ve ABD’de yaygindir.

cep telefonu planlari

Yani, bir kez, saglayici karar nerede, belli ki cep telefonu kullanimi ne siklikla tahmin ve birkaç dakika geçirdim. Sizin için imzaladiginiz kapsama siniri genisletmek ne açik olun. Düsük faizli planlar genellikle yerel aramalar içindir ve sadece yasam bölgenize kapak, ama daha az seyahat ediyorsaniz dogru vardir. Eger bölge disinda çok fazla zaman harcamak biriyseniz, bölgesel veya ulusal bir plani almak ve dolasim ücretleri emin olun.

Bir plan disinda en iyi degeri elde etmek için, plani ücretsiz uzun mesafe arama seçenegi içerir olmadigini kontrol edin. Standart planlari ile Degisimi muhtemelen para kaydedebilirsiniz. Eger aileniz ve arkadaslarinizla almak istiyorsaniz, aile ve / veya paylasma planlari düsünebilirsiniz. Bir aylik plani taahhüt istemiyorsaniz ön ödemeli planlari için tercih edilir. Son olarak, modeli aylik telefon faturasi için hesaplanirken, aktivasyon, vergi, numara tasinabilirligi maliyet, multimedya ve onunla resimli mesajlasma vb ücretleri kisa mesaj göndermek için ekstra ücret maliyeti olusturan ekstra ücretleri dahildir.

cep telefonu toplama

Artik cep telefonu arama baslayabilirsiniz. Burada cep telefonu istediginiz özellikleri karar vermeniz gerekir. Nasil günlük yasam geçmek ve tüm sizin için önemli nelerdir? Eger sik tasarim ariyorsaniz olsun, emin olun. Eger kameralar, resimli mesajlasma, ve cep telefonu kisa mesaj klavye gibi özellikler ister misiniz? Tüm bu son derece multimedya kullanimi alisilmis, size sik is için ihtiyaciniz olup olmadigini, yasam tarziniza baglidir, ya da düz iletisim için sadece ariyorum. Eger çekebilir Özellikler bilgisayariniza baglamak için Bluetooth teknolojisi ile muhtemelen bir kamera ya da görüntülü telefon, resim mesajlasma telefon, ya da. Bazi kullanicilar hizli, tek tusla iletisim için bas-konus seçenegi gibi olabilir.

Is kullanicilari akilli telefonlar, birinde cep telefonu ve PDA özellikleri kulüp. Lehine olabilir Bu telefonlar boyutu nispeten büyük ve standart cep telefonlari daha yüksek fiyatli ama iki ayri cihazlar için ihtiyaci ortadan kaldirir. Cep telefonlari ile PDA gibi özellikleri gerekebilir çogu kullanici kapsamli özellikleri ve birkaç baska gerekmeyebilir. Yani bir cep telefonu satin karar verdik, bu ve zarif sizin telefon ederek aliskanlik uygun bir plan ile istediginiz özellikleri hakkinda tartismasiz olun.