Eger spor salonuna iphone getirmelidir

Apple iPhone büyük: iPhone geleneksel MP3 çalarlar çok daha büyüktür. Eger” yeniden hafif MP3 çalar bir basparmak götürmek büyüklügü ile çalisma disari için kullandiysaniz,” iPhone alismasi gerekecektir” s bulkiness. Özel kolluklari ve kemer klipleri iPhone için kullanilabilir, ancak büyük boyutu egzersiz engel olabilir.

Herkes” dinlerken yeniden görebilirsiniz: Geleneksel MP3 çalarlar (ve kulaklik) küçük boyutu ile, halka açik yerlerde müzikal suçlu zevkleri gizleyebilirsiniz. Eger bir iPhone ile egzersiz ve bir makinede ayarlayin, gizlilik yol kenarina için atti aldiginda. Albüm kapagi sanat müzik dinlerken gösterilen ve bir iPhone” in büyük ekran boyutu ile, çevrenizdeki herkes bilir” son Miley Cyrus sarki için disari sikisma yeniden.

Sen” her zaman bagli yeniden: Eger” bir iPod olarak iPhone kullaniyorsaniz bile, unutmayin, bu” hala bir telefon. Eger” müzik dinlemek yeniden olsa bile yine de telefon aramalari ve metin mesajlarini alabilirsiniz. Bazilari bir yarar olarak görmek, ama digerleri için, egzersiz yaparken ulasilabilir olmanin bir sikinti. Sizinle bir telefon olan, bir kaçis ve stresi azaltmak için bir zaman olarak spor salonu süreyi görüntülemek Eger egzersiz keyfi engel olabilir.

IPhone hasar görebilir: ter gibi nem her türlü, bir iPhone zarar verebilir. Nem kalintilari dokunmatik sensörler, garanti iseme. Tabii ki,” Yanlislikla iPhone içine bir dambil smashing veya sert bir yüzeye düsürme olasiligi her zaman vardir var.

Hirsizlar iPhone seviyorum: Crooks pahali elektronik cihazlar için sinsi sinsi her zaman, ve iPhone kendi listesinin en üstünde oldugunu. Açik havada ya da bir spor salonunda egzersiz olsun, bir iPhone tasiyan bir hedef yapar. Mümkünse, cebinizde veya bir kemer tasiyici üzerinde iPhone gizlemek. Bu degil” t Mümkünse bir kosu bandi üzerinde çalisan olsa bile, her zaman, çevrenizdeki farkinda olmak.

Bir iPhone sarkilari geçis zordur: Geleneksel iPod cihazlari kolay cihaz bakmadan sarki geçis yapma, bir tekerlek var. IPhone dokunmatik ekran arayüzü zor ekran bakmadan sarkilari geçis yapar. Bu bir sorun ise, iPhone tikirti kontrolleri ile özel kulakliklar mevcuttur.

Bir iPhone sadece 8 ya da 16 gigabayt tutar: Büyük bir müzik koleksiyonunuz varsa, yandiniz” t cihazinizdaki tüm müzik sigdirmak mümkün. IPhone fotograflari ve uygulamalar, müzik uzak degerli disk alani alarak hem tutar.

Bir iPhone kesinlikle yetenekleri spor salonunda MP3 çalar olarak islev vardir. Spor salonunda bir iPhone kullanarak, egzersiz teknigi ve tercihlerine bagli olarak sizin için çalisabilir. Ancak, bu pahali elektronik cihaz asinma ayaga ve bir spor salonu çevre gözyasi olmayabilir unutmayin.