htc arzu s – artan arzulari yerine getiren

Hap savaslar, 7in Afis, için HTC’nin giren sonucu kesinlikle Tawainese cep telefonu üreticisi basin kongre dün bas sabahin belle, ama bazi heyecan verici telefon uyusturucu yine vardi. Özel açgözlülük kendi Hücresel Planet Kongresinde Barcelona burada uygun görünüyor gelistirilen kez Desire S.It geri ekspres bir yil olmustu kadar HTC kare için üç yorucu Android telefonlar güncellemeleri tanitti. Ben onun sert, sürekli çok gelismis yekpare alüminyum tipi etkileneceksiniz için kullanilir. HTC Desire S Bu edinme insa korur çok iyi zamanlanmis önemli ölçüde elinde oldukça çok uygun hissediyor baslatmak yuvarlak.

HTC Desire S hayal bir son canavar degil – kuskusuz önemli ölçüde 12mm kalinliginda daha yogun daha az olabilir, ama ne zaman karsilastirma bitki diger alt 9mm telefonlarinda bir tezahürü Samsung Galaxy Stwo simdi, bir bütün iyi bir anlasma daha büyük gibi görünüyor . Anlamli olarak daha fazla ipucu yeni kasinti S baldaken altinda bulundugu – yükseltilmis Qualcomm 1GHz islemci, karsilasma gizli 768MB tutmak birlestiginde bu HTC hissetmek two.one bu Android two.3 çalisan bir birim üstünde bulunabilir anlamina gelir. Bu eski Desire daha aa iyi bir anlasma sogutucu bilgi anlamina gelir: medya DLNA akisi, gerçekten daha az zor yazilim yüklemeleri ve siki eglenceli ag entegrasyonu bagli konusuyorduk – eksilmemis as sorunlari nabbing için, size hemfikir olacak düsünüyorum.

Etkilenmemis kisitlama kolay kaydirma gibi arkadassiz herhangi bir genis ancak downreaching olan ek organize olmamak – Menü cihaz biraz uygulamalarin özgü türlü arasinda içinde ayirt çesitli alanlarda simgelerin mesgul ayri olan, bu dogal Gingerbread çalisan cihaz büyü kendini ayarlar. Kullanici arabiriminde yükseltilmis versiyonu istihdam piyasada bulunan tüm Sense-fanlar üzerinde ek bir sürpriz Theres – bildirimleri bar faktörler Wi-Fi, Bluetooth daha GPS takdir düzenleyen kanatli baglanti habitus içinde bir baska alternatif olusur – adam, bu kesinlikle kullanisli olacak. HTC sürekli beton özel belirli bir konu imzalamak için uygun olan (düzgün, vasat pek çok faktör, ama biz zevk tekil gidecekseniz) nasil bir mesaj klavye oldugunu yaninda. Biz o agir yine de, Gingerbread varligi kullanarak birbirleriyle bir kez daha bir sekilde bile çok dogru yine oldukça hassas gelistirilmis ve HTC taraftarlari ecxellent spawl-chekcer kutlamak için özel klavye parti çesit var neredeyse tartismasiz terk olabilir neseli olmustu.

Hizla, tam isleyen yani sira dogrudan: bizim cep dünya çapinda-web gibi, ve S. kilik medya HTC çesitli konusunda HTC avidite istihdam elde ne kesinlikle ne kadar kesinlikle normal hiçbir yararli mükemmel korumak harika olmustur ve burada kredi devam tahsis gibi görünüyor. Gerçek ilan degildi herhangi vasat bir medya deneyimi ima geregidir, ama hiçbir sekilde ses veya video klip harika blown away. Bu SRS kullanarak mükemmel birkaç çentik çevirmeli yok kirparak Surround Ses bu mucize ragmen, HTC Desire S istihdam burada devam ediyor. Desire de Bu genel maliyet baglidir sahne domuz Upstarts o da baslik gelen tamely kaybolup çünkü Yani bu tam gelen ustasidir. Eger HTC de aglar bu erken (bu O2 ve Orange sonra bu 12 aya kadar geçis olabilir), böylece aslinda mevcut çilginlik yerine kullanabilir ellerini sonucuna çünkü bizim favori akilli telefon çok yönlü olarak – aggrandized elle tutulur tasarim daha tarzi kismen kesinlikle emin olmak için etkili oldugu emanet.