htc kahraman – benzersiz features__ ile harika cihaz

HTC neredeyse hiç tanitima ihtiyaci bir Tayvan merkezli cep telefonu sirketi. Bu marka esas olarak zengin bir tarihi verdi akilli telefonlar, taninir. Görünüyor, özellikleri ve yakisikli tarzi diger modellere göre oldukça benzersiz. Son teknoloji ve gelismis fonksiyonlari bu ürünlerin basarisi için önemli faktörlerdir.

Cep telefonlarinin farkli serisi farkli kisiler için üretilen HTC, tarafindan tanitildi. Bu dizi – P-serisi, T-serisi, X-serisi, A-serisi ve S serisi. T-serisi son derece HTC basarisina katkida bulunmustur dokunmatik ekran cep, yansitan ise P-serisi, PDA’lar temsil eder. Ve HTC Hero bu seriye en yeni üyesi. X-serisi cep bilgisayarlari temsil eder, ve S-serisi daha yüksek bir seviyeye ulasmak için HTC yardimci oldu akilli telefonlar gösteriyor.

Yeni baslatilan HTC Hero çok benzersiz bir sekilde tasarlanmis bir 3G cep telefonu. Büyük 3,2 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran Sense UI, Multi-touch giris yöntemi, otomatik döndürmek ve Trackball için Accelerometer sensör ile donatilmistir. Bu gelismis özellikler kesinlikle diger dokunmatik cep onu benzersiz kilan.

Güçlü bir pil yedekleme her zaman bir sey herkes etkilemek mümkün olacak olmadan, bir cep telefonunun daha iyi performans için gereklidir. HTC Hero standart Li-Ion pil 2G ve 3G 750 saat 440 saate kadar bekleme süresi sunuyor ve 2G ve 3G 7 saat 8 saat kadar konusma süresi. Burada sunulan iyi bir pil gücü var demektir.

Inanilmaz depolama kapasitesi yeterli veri saklamak için yardimci olur bu cep telefonu, tarafindan saglanir. 288 MB RAM ve microSD kart ile daha da gelismis olabilir dahili bellek olarak 512 MB ROM bulunmaktadir. Bu sinirsiz telefon rehberi kayitlari ve arama kayitlarini saklayabilirsiniz. Kesinlikle veri depolama için büyük bir alan sunuyor. Bu uygulama kesinlikle büyük bellek nedeniyle daha hizli çalisir göstermektedir.

Insanlar tasinabilirligi nedeniyle bir kamera-telefon yerine normal bir kamera, tasimak için tercih. Parlak ve net çekim saglayan HTC Hero, ile kullanilabilir güçlü 5 mega piksel kamera var. Otomatik odaklama ve dokunmatik odaklama mükemmel bir görüntü saglayan, otomatik olarak fotograflarin düzenlenmesine yardimci olur. Fotograf ilgilenen insanlar kesinlikle ilginç bulacaksiniz.

Bu cep telefonu ile saglanan baglanti seçenekleri – GPRS, EDGE, WLAN, 3G, Bluetooth ve USB. Burada HTML tarayici sorunsuz internette sörf saglar. Bu teknolojiler bizim telefonlar e-posta ve diger önemli veri erisim için yardimci olur. Bir akilli telefon yapmak özellikleri Android isletim sistemi ve Qualcomm MSM islemci bulunmaktadir.

Müzik hayatimizda önemli bir rol oynar ve bu da üreticileri tarafindan fark edilmistir. FM radyo olmasa da, farkli formatlari destekleyen MP3 çalar ve MP4 çalar vardir. Bunun yani sira bilinmeyen bir alanda yön gezinmek için yardimci olan bir dijital pusula var.

Genel olarak, biz yeni baslatilan HTC Hero kesinlikle mobil müsteri ihtiyaçlarini tatmin edebilir muhtesem bir cihaz oldugunu söyleyebiliriz. Benzersiz bir görünüm ve umut verici özellikleri bir çok sayida insan çekme oldukça yetenegine sahiptir. Bu piyasada farkli markalar tarafindan diger telefonlar için büyük bir tehdit olabilir.