htc Touch Diamond yorum – Bu elmas kaba kesinlikle degil

Sadece is ask nerede Hiç gün var mi? Ben devriye kendimi Teknik Inceleme Guru tayin ettik ve ben de ben kendi adim ile koyarak en son cep telefonu bana gözyasi sikici yani sira çok sey yaptigini gün yasadim itiraf etmeliyim. Fonksiyonel, kullanisli, teneke ne diyor – ve sikici.

Ve o zaman ben “heyecan verici tasarim” gibi reklam kelimeler sinirli üzerinde benim alayci kas tirmanma vardir makine bir parça yorumlayan olsun gün var ama yine de düpedüz, beni iyi vardir – ile oynuyor coskulu. Ve bu yüzden HTC Touch Diamond ile gider.

Ben son derece görsel tasarim etik için yumusak bir dokunus kendimi biraz kulüpler ve bu kesinlikle HTC Touch Diamond bana disari firladi ilk sey oldu. Benim geeky göz için toplam seker oldu. 2,8 inç dokunmatik ekran firçalanmis metal çerçeveli ve yönlü kenarlari özellikleri ve ben oldukça “çarpici” çagri degildir ise, oldukça etkileyici. Gezi toplam inek olarak kendimi riski, yönleriyle sekli Star Trek Enterprise nedense hatirlatti. Utanç – ama gerçek.

Ben de çok serin çekti çünkü ben gerçekten ne kadar çok bir geek onun da kötü bir isaret sanirim. Ben en ufak Trekkie HTC Touch Diamond tasima hissediyorum ve yerine sadece bunun kaygan serinlik faktör sevilen vermedi.

Ve gerçek inek moda – islevselligi bir zorunluluk oldu – ve bu bebek maça o var. Yeni baslayanlar için, yüksek hizda internet erisimi HSDPA oldugunu. Bu internet erisim hissediyorum gibi bir genis bant için yeterli neredeyse hizli oldugu anlamina gelir. Ben bile bir kolaylik ve evde yüksek belled ve islik PC rakip bir hiz ile, online video izlemek mümkün ne kadar kolay de sasirdim.

Kamera Dahili bile oldukça gelismis dijital fotograf meraklilari için, bir çok faydalidir 3,2 mega piksel. Kamera manuel geçersiz kilma her türlü izin vermez çünkü, bazilari için bir arti ve digerleri için bir dezavantaj olabilir tamamen otomatik odakli vardir.

Onboard depolama alani 4 gigabayt benim karmasik bir dünyada kisisel bir zorunluluk vardir. Ben benim veri, dosya, müzik, fotograf ve video yönetmek gerektigini daha fazla zaman ve enerji harcama anlamina gelir. Depolama için ekstra dirsek oda yerine benim amaç ve hedefleri yönetmek ve onlari karsilamak için telefon kullanarak olacak demektir. Ben sahsen kullandiginiz teknoloji sahip bir çiplak seviyesi minimum talep var, bu benim gol üreten bir ortak olmasi gerekir.

Dokunmatik ekran kendisi Çogu ekranda 4 kat çözünürlüge sahip oldugunu övünmek, ve kullanmak için güzel buldunuz ve bakmak için. Test sirasinda ekran duyarli oldugunu kanitladi ve dokunmatik duyarli ekranlar bana daha verimli çalismak için yardim bulurum.

Yapmam gereken biraz daha test var, ama simdiye kadar bu telefon daha yakindan göz deger oldugunu söyleyebiliriz.