iyi görünümlü maxx cep telefonlari

Mütevazi bir baslangiç ??ile, Maxx yavas yavas Hindistan cep telefonu markalarin lig haline geliyor. Maxx çesitli özellikleri ve en son teknoloji ile cep telefonlari genis bir yelpazede üretim. Bu cep telefonu yerli üreten Hintli bir firmadir. Bu sirketin ana amaci uygun fiyatlarla siradan tüketiciler için büyük islevsellik cep telefonlari saglamaktir.

Maxx teknoloji ve büyük bir hassasiyetle kullanir. Maxx cep telefonu çok çesitli orta ve üst düzey cep içinde birçok kullanici dostu cep telefonlari içerir. Maxx cep ayrintili arastirma sonrasinda tanitilmaktadir. Aslinda, Maxx cep ile, Hindistan telekom sektöründe devrim var. Bu Hindistan cep telefonu sektöründe nis oyma var.

Maxx CD11 Hindistan’da popüler cep telefonu biridir. Bu jet siyah renkte sunulan sik bir cep telefonu vardir. Bu 3,8 cm TFT ekran sahip bir CDMA cep telefonu, el feneri, hoparlör ve daha FM radyo. Bu telefon 4.5 saat standart konusma süresi ve 160 saat bekleme süresi saglayan güçlü bir pil bulunuyor. Ayrica bu tür oyunlar, saat ve daha fazlasi gibi birkaç iyi özelliklere sahiptir. Bu uygun bir fiyat etiketi ile bir telefon.

Maxx MX33, bu 2-ionch genis TFT ekran, yüksek kaliteli dijital fotograf makinesi ve video kayit, 2GB MMC destegi, Bluetooth gibi özellikleri çekici listesi ile bir çift SIM cep telefonu etkin WAP2.0/GPRS. Ayrica bu planlanan kayit, MP Oyuncu, video oynatici ve daha fazlasi gibi muhtesem müzik ve eglence özelliklerini sunuyor. Buna ek olarak, 3,5 mm audio jack ve anti-hirsizlik, gizlilik koruma ve çagri dolandirici ve tesis keyfine varacaksiniz.

Maxx MX 475 de çift SIM Maxx cep telefonu (GSM + GSM) ‘dir. Bu son derece islevsel ve kullanici dostu yapmak büyük özellikleri ile doludur. Bu en son özellikleri ile üst düzey bir telefon. Bu 262 K renkli ekran ile 6,1 cm genisliginde TFT sahiptir. Bu video kayit ve video gibi özellikleri geri ve yüksek kaliteli objektif sensörü oynamak vardir. Diger özellikler MP3 çalar, FM radyo, GPRS, 4GB MMC destegi, ve bir dize pil dahil. Bu telefon ayni zamanda 5 çift hoparlör ve anti hirsizlik özellikleri ve dört dahili oyunlar vardir.

Eger uygun fiyatlarla harika özelliklere sahip bir çift Sim cep istiyorsaniz Maxx MX475G mükemmel bir seçimdir. Bu bir 2.4 “TFT renkli ekran, 2 MP dijital kamera, WAP, Bluetooth, FM radyo, MP3 çalar, çift hoparlör, yerçekimi sensörü, düz yumusak dokunmatik tus takimi, e-posta, sohbet ve anti hirsizlik özellikleri de sunuyor.

Herhangi Micromax fiyati bilmek istiyorsaniz, online arama yapabilirsiniz.